IPB

word, homie! ( ENTER | register )

Reply to this topicStart new topic
> upcomin` albums 2008
beastie
post Jan 14 2008, 10:36 PM
post #1

crew: Platinum members
registered: 3-October 06
playa id: 17

9th Wonder - "The Wonder Years" - (Winter)

A.G., Chali 2na, Casual & Dan the Automator - "Room Service"
Alchemist - "Chemical Warfare"
Ali Vegas[/artist - "[NO TITLE YET]"
Atmosphere - "When Life Gives You Lemons.. Paint That Shit Gold"
Big Boi - "[NO TITLE YET]"
Bizzy Bone - A Song For You
Black Thought - Masterpiece Theater
Blaq Poet - "The Best That Never Did It"
B-Real - "Smoke N Mirrors"
Busta Rhymes - "Before Hell Freezes Over"
Chaundon - "No Excuses"
Capone-N-Noreaga - "We Get's Busy"
Canibus - Rip The Jacker 2:Infinity
Common - My Ressurection
Cormega - "Inevitable"
D.I.T.C. - "[NO TITLE YET]"
Del tha Funkee Homosapien - 11th Hour
Diamond D - "Huge Hefner"
DJ Muggs - "Soul Assassins Vol.3"
DJ Premier - "A Man Of Few Words"
DMX - "Walk With Me Now And You’ll Fly With Me Later"
D'Angelo - James River
eMC (Masta Ace, Wordstworth & Punchline, Stricklin) - "The Show"
The Foreign Exchange - Leave It
EPMD - We Mean Business
Freddie Foxxx - "Amerikkkan Black Man"
Ghostface & MF DOOM - "Ghostdoom/Swift & Changeable"
Guru - "Guru's Jazzmatazz: The Timebomb/Back To The Future Mixtape"
GZA/Genius - Pro Tools
Havoc - "[NO TITLE YET]"
Heltah Skeltah - "D.I.R.T."
J-Live - Then What Happened
Jadakiss - "[NO TITLE YET]"
Joe Scudda - "[NO TITLE YET]"
Just Blaze - Just Gettin Warm
Kool G Rap - "Half A Klip"
The LOX - "Live, Suffer, Celebrate"
Madvillain - "[NO TITLE YET]"
M.O.P. - "Yearly Physical"
Mos Def - The Ecstatic
Masta Killa - "[NO TITLE YET]"
Method Man - Crystal Method
Murs - Murs For President
Naledge - "Naledge Is Power"
Nas - "Nigger"
Nygz - " Pros and Cons"
Onyx - "[NO TITLE YET]"
O.C. - "My Soul 2 Keep"
Obie Trice - Bottom's Up
Outlawz - Godz Plan
Pete Rock - "NY's Finest"
The Prodigy - "H.N.I.C. 2"
R.A. The Rugged Man - "[NO TITLE YET]"
Rakim - "The Seventh Seal" - (Summer)
Raekwon - "Only Built 4 Cuban Linx 2"
Rapper Big Pooh - "Dirty Pretty Things"
Rawkus Presents: - "Soundbombing Vol.4"
Redman - "Muddy Waters 2"
Redman - Doc's Da Name 3000
Royce Da 5'9'' - "Street Hop" - (Summer)
RZA - "[NO TITLE YET]"
Saigon - "The Greatest Story Never Told"
Sean Price, Guilty Simpson & Black Milk - "[NO TITLE YET]"
Showbiz & A.G. - "[NO TITLE YET]"
Swollen Members - Beautiful Death Machine
Slum Village - "[NO TITLE YET]"
Skillz - "The Million Dollar Backpack"
Strong Army Steady - "Deep Hearted"
Snoop Dogg - "Ego Trippin"
Talib Kweli - Prisoner Of Conscious
Teflon - "Contraband"
The Doog Pound - Westcoast Aftershocc
The Game - The Diary Of Compton
Trife Da God - "Raw Material"
Trick Daddy - Welcome To The Thug Country
U-God - Spitta
Yukmouth - Million Dollar Mouth Piece

(IMG:style_emoticons/default/bblack.gif)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
illmatic
post Jan 15 2008, 12:21 AM
post #2

The King from Queens

registered: 28-September 06
playa id: 4

има поне 10 албума, за които нямам търпение да излезнат.. ама се съмнявам, че ще излезнат тази година всичките.. ;/
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Jan 15 2008, 12:47 AM
post #3

UGH!

crew: Premium
from: hatecity
playa id: 14

странно че го няма ДЕТОКС отново (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
beastie
post Jan 15 2008, 12:51 AM
post #4

Ако трябва да залагам кое няма да излезе със сигурност бих сложил на Raekwon или Rakim ;/

Иначе голама част от другите изглежда супер интересна , логична , очаквана и на място (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
illmatic
post Jan 15 2008, 01:18 AM
post #5

The King from Queens

аз бих сложил и Nas в списъка с тези, които най-вероятно няма да излезнат.. както и Saigon ;/
+Quote Post
beastie
post Jan 15 2008, 01:26 AM
post #6

Е Nas ше се забави 100% , ама обложка има вече ... пък и цяла година време има хахахахаха Кефи ме че редмен ше пуска 2 албума (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) тва ДИТЦ mnogo me учудва (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
illmatic
post Jan 15 2008, 01:48 AM
post #7

The King from Queens

мен и common и guru ме учудват..
+Quote Post
vin laden
post Jan 15 2008, 01:49 AM
post #8

uncertified

а дано гоустдуум излезе най накрая
+Quote Post
beastie
post Jan 15 2008, 01:52 AM
post #9

Common тоя последния му се води доста успешен , добре продаден , та си е на гребена на вълната сега (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Talib и той така , Sean Price също (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Бъста ми е интересно кво ше сътвори. Напоследък нещо с по-скатаните рапета бачка (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif) mixtape-чета тва онова. Ше го следя тоя списък и ако 51% излязат ще се напия от кеф (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

vin laden - абе аз имам некво "ghostface meets mf- operation ironman bootleg" впрочем (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)
+Quote Post
lpcrooks
post Jan 15 2008, 12:34 PM
post #10

playa id: 16

QUOTE(illmatic @ Jan 15 2008, 03:18 AM) *

аз бих сложил и Nas в списъка с тези, които най-вероятно няма да излезнат...

Според мен ще излезе към края на годината. В най-лошия случай началото на 2009-та... А пък за Дре - ми аз го виждам някъде 2050-та...

diz post has been edited by fuCkeRz: Jan 15 2008, 12:34 PM
+Quote Post
beastie
post Jan 20 2008, 01:36 AM
post #11

9th Wonder - "The Wonder Years" - надявам се да има интересни фийтове. харесвам повечето неща , в които е замесен. проекта със Skyzoo нещо не ме грабна , но затова е виновен втория сякаш. Не знам защо в списъчето не е включен задаващият се втори негов албум с Buckshot (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) Ако е поне на половина толкова добър колкото Chemistry ще съм доволен (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A.G., Chali 2na, Casual & Dan the Automator - "Room Service" - супер извратена комбинация. интересно ми е кво ще излезе. поотделно всичките са зли , ама AG и Chali в една песен не мога да си ги представя (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

Alchemist - "Chemical Warfare" - не съм слушал последните му неща , но предполагам , че ше има некое и друго клубно бенгърче с някой Лил + 2/3 от албума ще е с неговите хора. и това бих слушал.

Ali Vegas - "[NO TITLE YET]"

Atmosphere - "When Life Gives You Lemons.. Paint That Shit Gold" - дано да има брат али и мърс вътре. + да не е в твърде имо състояние слъжеца братлееее (IMG:style_emoticons/default/[:.gif)

Big Boi - "[NO TITLE YET]" - мисля да пропусна

Bizzy Bone - A Song For You - тва пък кво ше е... ше гледам фийтовете преди да дръпна (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif)

Black Thought - Masterpiece Theater - възлагам сериозни надежди. след game theory и с оглед на предният му албум очаквам доста приятен рап. руутс он файа , фили он топ ;п

Blaq Poet - "The Best That Never Did It" - тоя ми е малко безразличен. имам некви негови неща , ама не ме грабна. максимум траковете с Premier да чуя... (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

B-Real - "Smoke N Mirrors" - и него мисля да пропусна за съжаление ;/ не ми се регетонче баш в негово изпълнение , а едва ли Мъгс ше има пръст в това. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) Алкемист максимум... де да знам. Не ми харесва накъде е тръгнал.

Busta Rhymes - "Before Hell Freezes Over" - ебати заглавието. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) не е като бейбе иф ю гив ит ту ми айл гив ит ту ю (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif) Бъста нещо са го позаебали ми се струва и се връща назад. Разни микстейпчета , тракче с Джи Рап , с Блек Милк... (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif) Дано да съм прав.

Chaundon - "No Excuses" - ти па кой беше (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)

Capone-N-Noreaga - "We Get's Busy" - БЕЗ !

Canibus - Rip The Jacker 2:Infinity - много , много любопитно (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) И това заглавие... ако наистина е продължение на предния RTJ и Стууп е вътре ще е касапница (IMG:style_emoticons/default/raiden.gif)

Common - My Ressurection - и тоо със странно име. Ressurection е най-злият му албум за мен , този има и MY отпред (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif) Не се притеснявам... сега е на гребена на вълната. Заслужава.

Cormega - "Inevitable" - Who Am I не беше лош албум , но не беше и кой знае какво... може и да не го чуя този. Ше поогледам отзивите първо.

D.I.T.C. - "[NO TITLE YET]" - УОТ ДА ФАК ?!? (IMG:style_emoticons/default/confused0086.gif) Фет Джо дали ще участва (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif) Нещо са се позасилили... Шоу и Ейджи ще изкарват албум , Даймънд Ди и той , ОуСи се котира добре (още ли е в Хайро ?) може пък да стане нещо. DITC Records имало...

Del tha Funkee Homosapien - 11th Hour - ще чакам отзиви (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Diamond D - "Huge Hefner" - Даймънд Ди 2008-а - малко странно звучи (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

DJ Muggs - "Soul Assassins Vol.3" - О ДАААА ! След проектите с Jacken & GZA това ще е ВЗРИВООПАСНО ! Искам аз да му напиша кой да викне (IMG:style_emoticons/default/dance4.gif)

DJ Premier - "A Man Of Few Words" - ще се чуе разбира се.

DMX - "Walk With Me Now And You’ll Fly With Me Later" - почна да ми липсва - ще се слуша. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

D'Angelo - James River - без теб баце

eMC (Masta Ace, Wordstworth & Punchline, Stricklin) - "The Show" - ЧАКАМ !!!

The Foreign Exchange - Leave It

EPMD - We Mean Business - непропускаемо !

Freddie Foxxx - "Amerikkkan Black Man" - ще е свежо на фона на останалите. хардкор в зъбките (IMG:style_emoticons/default/thumb22.gif)

Ghostface & MF DOOM - "Ghostdoom/Swift & Changeable" - в дейнджърдуум добре се получи. дано пак така (IMG:style_emoticons/default/yeah.gif)

Guru - "Guru's Jazzmatazz: The Timebomb/Back To The Future Mixtape" - вече го има в нета. не го дръпнах засега ;/

GZA/Genius - Pro Tools - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !

Havoc - "[NO TITLE YET]" - хмммммм (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif) (IMG:style_emoticons/default/ermm.gif) (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)

Heltah Skeltah - "D.I.R.T." - евала. дебелия се сети , че не само той трябва да яде.

J-Live - Then What Happened - ше се провери

Jadakiss - "[NO TITLE YET]" - и той зе да ми липсва (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) сегашните актуални рапета могат само да му го смокнат е така...

Joe Scudda - "[NO TITLE YET]"

Just Blaze - Just Gettin Warm - тея дни се замислех , че доста интересни неща е продуцирал този чичо. може да дръпнем за клубната ми колекция. (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif)

Kool G Rap - "Half A Klip" - първио трак с примо е зверски. напоследък много слушам джи рап. нямам търпение (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) стискам палци и за клип. лош негър е този негър.

The LOX - "Live, Suffer, Celebrate" - край ! джадакис верно се завърнА ! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Madvillain - "[NO TITLE YET]" - предната част не ми харесва особено. ше пробвам как ще е с тази. медлиб има интересни идеи , но някои са прекалено далеч от вкуса ми.

M.O.P. - "Yearly Physical" - без големи очаквания. ако е добро ще е голям бонус.

Mos Def - The Ecstatic - дано да се е освестил най-после тоя ! (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

Masta Killa - "[NO TITLE YET]" - ще го чуя от уважение.

Method Man - Crystal Method - стегни се и ти бе ! и пак да дойдеш в България.

Murs - Murs For President - дредлокс ме дразни много. 1ст лове е готена. прилича на стария Мърс. Дано да не се преебе много покрай тоо мейжър дийл. Очаквам с нетърпение (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Обезателно клипове ! Пропаганда хахахаха better than ur favorite rappa ;p

Naledge - "Naledge Is Power"

Nas - "Nigger" - тук мисля , че е ясно (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Nygz - " Pros and Cons" - 2007 не е лош. тея дни го връткам... дано тоя да дигне още нивото и да спрат във всеки трак да си повтарят името по 3 пъти.

Onyx - "[NO TITLE YET]" - дано да не е някое голямо лайно (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)

O.C. - "My Soul 2 Keep" - секи от ДИТЦ с албум тая година. Малко като П+Л 2004 (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif) ама евала... да бутат батковците (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Obie Trice - Bottom's Up - без мен.

Outlawz - Godz Plan - тук не знам кво да кажа (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

Pete Rock - "NY's Finest" - чакам , чакам. обложката е хитова (IMG:style_emoticons/default/yeah.gif)

The Prodigy - "H.N.I.C. 2" - кво е тва THE бееее (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

R.A. The Rugged Man - "[NO TITLE YET]" - само му дайте готени инструментали той ше смаже (IMG:style_emoticons/default/thumb22.gif) от задължителните албуми.

Rakim - "The Seventh Seal" - (Summer) - цял живот го чакам дано да си струва (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif) не не... дано да излезе хахахаха

Raekwon - "Only Built 4 Cuban Linx 2" - това няма да излезе. дре го е преебал нещо бях чел. зел го в аftermath , после решил , че не му се занимава с албума му и сега е сговняна ситуацията. може пък и да се е променила... ама Рей на уестсайцки инструментали... (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif) нищо не очаквам.

Rapper Big Pooh - "Dirty Pretty Things" - малко в повече ми дойде тва звучене напоследък.

Rawkus Presents: - "Soundbombing Vol.4" - ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ! Rawkus възкръснаха , имат нови хора... яко яко яко яко

Redman - "Muddy Waters 2" - (IMG:style_emoticons/default/kick.gif) (IMG:style_emoticons/default/kick.gif) (IMG:style_emoticons/default/kick.gif)

Redman - Doc's Da Name 3000 - (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif)

Royce Da 5'9'' - "Street Hop" - (Summer) - микстейпа с Примо и Статик Селекта беше екстра. Албума ще е още по-добър сигурен съм !

RZA - "[NO TITLE YET]" - и ти се стегни бе депресар рапер филмов ! ЗЛОБА ТИ ТРЕБЕ НА ТЕБЕ !

Saigon - "The Greatest Story Never Told" - ще го чуем. надявам се за нов фийт с джи рап (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Sean Price, Guilty Simpson & Black Milk - "[NO TITLE YET]" - квото и да си говорим дебелия е на върха в момента и последните му неща са си класа.

Showbiz & A.G. - "[NO TITLE YET]" - и те пуснаха микстейп наскоро. хареса ми (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ясно е че ще се слуша.

Swollen Members - Beautiful Death Machine - напред канадциии (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

Slum Village - "[NO TITLE YET]" - (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

Skillz - "The Million Dollar Backpack"

Strong Army Steady - "Deep Hearted" - тазгодишния не беше никак лош (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Snoop Dogg - "Ego Trippin" - теа дни гледах един меко казано странен клип. кви наркотици взема ? (IMG:style_emoticons/default/ermm.gif)

Talib Kweli - Prisoner Of Conscious - след Ear Drum само балък би пропуснал това ! Талиб се е засилил мнооооого !

Teflon - "Contraband" - хмммммм (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)

The Doog Pound - Westcoast Aftershocc - скоро не съм слушал свеж генгсташит уестски :п може да чуя пък

The Game - The Diary Of Compton - така или иначе ще има бенгърче... пък и тоо с всеки албум дига нивото (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) току виж ми харесало. само да спре да повтаря за шибаната 6-4 импала (IMG:style_emoticons/default/yok.gif)

Trife Da God - "Raw Material" - стига ми да слушам на гоустфейс албумите. тоя ми идва в повече.

Trick Daddy - Welcome To The Thug Country - ше те пропусна тебе ;/

U-God - Spitta - (IMG:style_emoticons/default/deaznam.gif)

Yukmouth - Million Dollar Mouth Piece - никога не съм ти бил фен па на теб (IMG:style_emoticons/default/kudewee.gif)

+Quote Post
Жана
post Jan 20 2008, 04:31 PM
post #12

crew: Plаtinum members
registered: 5-October 06
playa id: 21

нов пийт рок (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif)
+Quote Post
beastie
post Jan 20 2008, 04:35 PM
post #13

preview :

(IMG:http://www.undergroundhiphop.com/store/covers/NSD7137CD.jpg)

1. Pete Intro
2. We Roll feat. Jim Jones, Max B
3. 'Till I Retire
4. 914 feat. Styles P, Sheek Louch
5. Questions feat. Royal Flush
6. Best Believe feat. Redman
7. Ready Fe War feat. Chip Fu, Renйe (of Zhane)
8. Don't Be Mad
9. Bring Y'all Back feat. Masta Ace, Wordsworth, Phonte, Joe Scudda
10. The Best Secret feat. Lords Of The Underground
11. That's What feat. Rell
12. The PJ's feat. Raekwon, Masta Killa
13. Made Man
14. Let's Go feat. Doo Wop
15. Comprehend feat. Papoose

(IMG:style_emoticons/default/yeah.gif)
+Quote Post
Жана
post Jan 20 2008, 04:48 PM
post #14

аааааа джим джоунс????/
боуууууууууууулиин!

явно ше има бенгар в албума(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)...иначе сичко останало прекрасно(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)..чакам чакам(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ааа сега се сетих, че наскоро четох..комън и кю-тип напраили група,не помня името, лятото имаха некво мини-турне в щатите дори, и албум щяло да има, ама явно няя да е тая година хах
+Quote Post
illmatic
post Jan 20 2008, 04:51 PM
post #15

The King from Queens

е те и лупе, канйе и ФАРЕЛ направили група заедно и щели да издават албум, ама според тая листа няма да е тази година.. аз все пак се надявам да е (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
beastie
post Jan 20 2008, 04:52 PM
post #16

In an exclusive interview with XXLMag.com, A Tribe Called Quest frontman, Q-Tip, reveals he’s forming a new group with Common entitled The Standard. “Me and Common [are] getting ready to form a group,” ‘Tip tells XXLMag.com. “We’ll probably run it through the Uni [Universal Records] joint because we’re both on Universal.” According to The Abstract, it was Common who suggested the two from a group. “It was more of his suggestion,” he says. “He was like, “We just need to do a record.” So I’m really excited about that.” While the two haven’t started recording together yet, The Standard will start churning out material once the two starting touring together in a few weeks. As far as the production on the album, though, fans can expect Q-Tip to handle the majority. “I’m probably gonna do a lot of it,” ‘Tip says. “And we’ll get Kanye [West] on a couple things, but you know, that cat is busy.”

(IMG:style_emoticons/default/[:.gif)
+Quote Post
Жана
post Jan 20 2008, 05:00 PM
post #17

QUOTE(illmatic @ Jan 20 2008, 06:51 PM) *

е те и лупе, канйе и ФАРЕЛ направили група заедно и щели да издават албум, ама според тая листа няма да е тази година.. аз все пак се надявам да е (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

ехехеххееееее, сюприйм тийм тряя се кръстят(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ако стане изобщо, ще е интересно де(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

“And we’ll get Kanye [West] on a couple things, but you know, that cat is busy.”

кво ше го чакат, да хващат там един 9th Wonder, примерно, много хубава си я представям комбинацията(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
illmatic
post Jan 20 2008, 05:17 PM
post #18

The King from Queens

CRS се казват.. нямам идея кво означава ;]
+Quote Post
Жана
post Jan 20 2008, 05:24 PM
post #19

Child Rebel Soldier означавало...те и песен имали бе(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

http://www.youtube.com/watch?v=-xz8FXgLpI4
+Quote Post
illmatic
post Jan 20 2008, 05:25 PM
post #20

The King from Queens

знам я, ама инструменталът е отвратителен и за тва не я пуснах (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
иначе е в микстейп на канйе.. не е некво официално така да се каже (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
Oxsr
post Feb 6 2008, 11:15 AM
post #21

Original pirate©

crew: Members
registered: 4-February 08
from: гетото в квартала
playa id: 443

The Renaissance by Q-Tip

Rising Down by The Roots

The Streets ще вадят албум (IMG:style_emoticons/default/plqs-plqs.gif)
+Quote Post
beastie
post Mar 7 2008, 04:58 PM
post #22

(IMG:http://bp1.blogger.com/_iJtkRiyvZhA/R9Dm7Gp3HVI/AAAAAAAAATs/WVj4dTexej4/s320/2003102519579235498_rs.jpg)

Del The Funky Homosapien - Eleventh Hour (2008)

(IMG:style_emoticons/default/[:.gif)
+Quote Post
Жана
post Jun 27 2008, 03:39 PM
post #23

www.myspace.com/therealepmd

"Blow" от предстоящия We Mean Business (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif)

Базирайки се на нея, и оповестените фийтовете с Раекоун, КРС 1, Редмен, Моб Дийп, очаквам зверски албум!
+Quote Post
beastie
post Jun 27 2008, 04:25 PM
post #24

i feat-a s KRS e ka4en btw
+Quote Post
Жана
post Jun 28 2008, 05:32 PM
post #25

аха, ама Блоу ме кефи повече(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
edd
post Aug 30 2008, 07:00 PM
post #26

registered: 15-September 07
from: Стара Загора
playa id: 289

Всички албуми от 2008, излезли досега + 2 микстейпа (guru+immortal)
http://doyoureallywant.net
+Quote Post
beastie
post Aug 31 2008, 12:18 AM
post #27

Е аре па сега сички... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
+Quote Post
Oxsr
post Oct 6 2008, 10:30 PM
post #28

Original pirate©

registered: 4-February 08
from: гетото в квартала
playa id: 443

21 October Tuesday
Ludacris - Theater of the Mind

28 October Tuesday
Coolio - Steal Hear аз лично не очаквам нищо стойностно

4 November Tuesday
Q-Tip - The Renaissance

11 November Tuesday
Missy Elliott - Block Party определено не съм фен на музиката и, но си мисля, че може да изкочи някой поносим трак

Trick Trick - The Villain Бачкал с Дре и Еминем върху албума.Гледам, че има тракове с Eminem, Dre, Proof (RIP), Ice Cube, Lil Jon, за други не знам.

9 December Tuesday
50 Cent - Before I Self Destruct (дали?)
Busta Rhymes - B.O.M.B.

16 December Tuesday
Kanye West - 808's and Heartbreak

малко 09'
27 January 2009 Tuesday
Warren G - The G-Files

9 February Monday
Lily Allen - [Title TBA]
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 playa(z) are reading this thread (1 agents and 0 undercover playaz)
0 playaz:

- ЯКАТА РАБОТА date & time: 22nd August 2019 - 12:46 AM