IPB

word, homie! ( ENTER | register )

2 pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Immortal Technique
illmatic
post Oct 17 2006, 10:46 PM
post #1

The King from Queens

crew: Platinum members
registered: 28-September 06
playa id: 4

QUOTE(onephake)
Начи , пределно ясно ми е че особен смисъл в тва което правя в момента няма , ама все пак...
Силно ме съмнява да се заинтересува някой различен от тея хора дето знам много добре че ше пишат в тая тема.. но искам да ви обърна внимание на една специална песен на Immortal Technique , а вие преценете дали си струва да си намерите след това и нещо повече..

Песента се казва Dance with the devil и е нещо неописуемо , както се изразих в един друг форум... нещо без аналог , такава песен втора наистина просто НЯМА.

С две три думи да разкажа , пък ше пусна и линк за самата песен..
Става дума за някакъв човек от улицата , занимаващ се с не толкова рядко срещани неща като продаване на наркотици и такива неща , общо взето.. обикновен кварталет бандит.. навлизайки малко по-навътре в тая работа се стига до там че се събира с банда , която обаче иска от него нещо повече от това да продава наркотици , защото "това всеки го може" ... за да го приемат му предлагат да хванат една жена , да я изнасилят и после да я убият.. става квото става , хващат жената .. слагат на главата и нещо , за да не вижда и след като всички я изнасилват , дават пистолета на въпросния герой и му казват да я убие сега.. когато свалят от главата и дрехата която е закривала лицето и , се оказва че това е майката на нашия човек...повече няма да разказвам..

Всичко това е доста съкратено разбирасе..песента е доста дългичка , текста е буквално олицетворение на израза "нечовешко" всичко е разказано уникално... нереално ;] сами ше видите закво става въпрос.
Надявам се поне малко съм ви заинтересувал...

http://www.data.bg/f.php?fid=2884279 - песента ;]
и.. текста : http://www.ohhla.com/anonymous/immortal/re...dance_w.tch.txt

...so when the devil wants to dance with you, you better say never
because the dance with the devil might last you forever...

Иначе ако някой има интерес да чуе нещо повече от това , да пише ше оправиме нещата :]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
illmatic
post Oct 17 2006, 10:47 PM
post #2

The King from Queens

QUOTE(stickie)
Technique разбива, не е случайно че седи на подписи на все повече и повече хора (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Dance with the devil е неква безподобна песен, you'll never know някакси не я чувствам толкова много, може би щот никога не съм познавал човек болен от СПИН и ми е леко непонятно.....но начина по който го описва е некъв нечовешки...опитах се да преразкажа песента на един приятел ...и по едно време му казах да я чуе, просто супер силно е...не мога да му го кажа по същия начин
ПС: музиката на dаnce with the devil е от някъв италиански филм ,"завинаги.." нещоси, майка ми ми го каза но го забрайх (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
другите песни които не ми излизат вече един два месеца от плейлиста са obnoxious , no me importa, Industrial revolution....
ей тука има филмчетата дет са дадени в сайта му (immortal-technique.com) : http://free.bol.bg/omghi2u/immortaltechnique/
няма го само най-голямото дето е 12 МБ...щот на бол.бг такива чудеса не се ъплоудват...но ше го сложа на датаком днес , за тези който дърпат бавно от чужди сайтове (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

PS: да допълня, technique е от тези изпълнители които бих посочил дори на баба ми ако ме пита кво слушам

ПС2: в сайта му пишеше че щяло да има европейско турне края на 2004, до колкото знам такова не е имало, дано е отложено (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
illmatic
post Oct 17 2006, 10:50 PM
post #3

The King from Queens

(IMG:http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/0/01/200px-Revolutionary_Vol_1.jpg)

Immortal Technique - Revolutionary Vol 1

(IMG:http://www.bigitup.com/images/music_pics/immortal%20technique.jpg)

Immortal Technique - Revolutionary Vol 2
+Quote Post
illmatic
post Oct 17 2006, 10:51 PM
post #4

The King from Queens

Роден във военна болница в Южна Америка, Immortal Technique отива в САЩ в началото на 80те докато в родното му Перу избухва гражданска война. Избегнал бедността и мизерията в резултат на войната и социалната бъркотия на живота в третия свят, по това време Immortal се подвизава в New York Harlem, където може сам да определя съдбата си. Растейки по улиците на Ню Йорк, младия Technique се влюбва във хипхоп културата, драскайки графити и започвайки да римува на ранна възраст. Често пропуска училище и неведнъж е арестуван заради буйното си поведение, но все пак успява да завърши гимназията и е приет в държавен университет. За нещастие, твърдия нрав , агресивния характер и отношение, нормални за Ню Йорк Сити, го въвличат в доста кървави спорове в училище свързани с предателството, крайния расизъм и подобни неща. Събира куп обвинения за нападения , за своите твърдоглави и агресивни действия, получава няколко обвинения за тежки нападения на територията на три щата.. Осъзнавайки неизбежната присъда, Technique започва да пише плодовито своите идеи и мисли за това какво е преживял и видял, за борбата в родната му земя и всички проблеми свързани с това. Изправя се пред опасност от 5-10 годишна присъда, но благодарение на това че наел добър адвокат получава само 1-2 години присъда в планините на часове от града, където учи, работи доста и разбира се продължава да се въвлича в словесни сражения.. започнал да документира лириката си, правейки песни. Освободен през 99та, Immortal се връща в Ню Йорк, където започва неистово да се стреми към това да развие таланта, който е открил в себе си - лирическите битки и менталното сражаване. Един от принципите да се установиш в хипхоп общността е да следваш стъпките на хората постиганали този успех, преди теб. За талант като Immortal Technique, това не било проблем.
Бързо се прочува в ъндърграунд средите, благодарение на бруталния си тежък и остър стил не минало много време, и той вече имал зад гърба си безброй спечелени битки, не само на сцената.. но и на улицата. Immortal Technique постепенно се превръща в човек, който умее да пленява публиката, който хората очакват и желаят да видят. Идва обаче и този момент за Immortal в който той осъзнава че "битките", са точно това - просто битки, сражаване и нищо общо с успех в музиката. Technique решава да се съсредоточи върху продукцията, връщайки се към песните които записвал в затвора, той си поставя за цел да събере албум. По-големите звукозаписни студия обаче не приемат и отхвърлят твърдия уличен стил и образ на Immortal, "индустрията" търси нещо значително по-леко от острите текстове и трудно-смилаемите от "масите" политически възгледи на Immortal Technique. В отговор на това, въпреки всичко Tech пуска един изключително силен, интелигентен и същевременно брутален и критичен свой първи албум, озаглавен Revolutionary vol.1 , който първоначално се продава само в 3000 копия, но до днес те са повече от 12 000. Това води до поредица от материали и статии за него в световно известните списания “The Source” и Elemental & Mass Appeal.
Вече отвърден в сферата на ъндърграунд хип хоп-а, Immortal Technique започва “борба” със звукозаписните компании, които не му предлагат договор заради бруталните, необичайни и дори остри текстове. Той решава да продължи със това, в което е имал най-голям успех до сега, а именно-да поеме всичко в свои ръце. Това, че е отличен в медии като XXL, The Washington Post, заради издаването на Revolutionary Vol.2 като независим изпълнител, е само началото.
Във Viper Records, в която той е единствен, Imm продава 40,000 копия от Revolutionary Vol.2 като независим изпълнител и в същото време взема участие в музиката за няколко филма, сред които е световно известният "Badass" на Mario Van Peebles. Immortal Technique е работил също и с имена от гранда на Mumia Abu Jamal и сп. AWOL. Неговият сингъл "Industrial Revolution" достига първо място в класацията CMJ и дълго се подвизава под номер 50 в световно известната Billboard.
След завръщането си от успешното турне по западното крайбрежие, Tech фокусира своята работа върху изграждането на лейбъла си и издването на своят нов албум, чието име е "The Middle Passage", под логото на Viper/Babygrande. Той ще излезе на пазара в началото на 2005 и очакванията към него са наистина огромни, имайки предвид потенциала, с който разполага това великолепно MC.
http://www.immortal-technique.com/
http://www.babygrande.com
http://www.viperrecords.com/

onephake.
никви права незапазени, тенкc 2 no-retreat & beastie ;]
+Quote Post
illmatic
post Oct 17 2006, 10:55 PM
post #5

The King from Queens

QUOTE(onephake)
Държа да обърна внимание и на песента You Never Know.

Та значи.. в песента immortal разказва за едно прекрасно момиче от квартала му , една различно момиче.. Ммм.. общо взето една специална за него жена , която всички там сваляли , но тя никак не се връзвала на глупостите им.. на далавери , сделки и подобни. Той обаче я харесвал ужасно много.. постепенно се сближил с нея. Започнали да прекарват доста време заедно , тука общо взето да не влизам в подробности защото просто няма начин да ви го преразкажа така както го е казал той. Та.. дошъл един ден във който той решил да и признае чувствата си към нея. Когато го направил обаче , момичето се разплакало.. и не спирало просто да плаче и да го прегръща. Той незнаел какво да каже.. неможел да каже нищо. След тази нощ.. доста се променил , нещата се променили.. заминал си , живота му се променил.. бил дори в затвора за известно време , но въпреки това през цялото това време въпросното момиче не излизало от главата и от сънищата му , но изчезвала когато се събудел... ил с доста жени , но се ъчувствал сам и така нататък.. да не задълбавам че както казах нагоре , ще видите сами.
Един ден решил да се върне там , на стария адрес.. когато майката на момичето го видяла , го прегърнала..но в момента в който той попитал за дъщеря и , лицето и се променило.. хъх. Казала му че за него чака от много , много време едно писмо.. доста тежко силно написано , оттук натам до края ви оставям сами да чуете песента , да видите текста и да разберете какво се случило.. абе трябва да се види..
трябва да се чуе. няма кво да ви кажа за тоя човек.. ILL.

Тея две песни съвсем не са всичко на което иммортал е способен разбирасе.. Общо взето с него могат да се зарибят доста широк кръг от хора.. Мда.. ненормално добро копеле. Не ми се случвало някой човек да ми зариби толкова яко за толкова отрицателно време.

Immortal Technique - You Never Know - песента и u never know.txt текста
+Quote Post
illmatic
post Oct 17 2006, 10:56 PM
post #6

The King from Queens

текста на български:

Immortal Technique - "You Never know"

Тя беше на път да завърши колежа ,
Но това не й пречеше да си говори с обикновените момчета
Латиноамериканка , за която бих се оженил..
Майната им на парите и подобни глупости , любовта й не можеше да се купи
Дисциплинираната, интелектуалната красота е това, което аз желая
По красива от Салма Хайек или Дженифър Лопез.
Всички ми казваха , че да се пробвам с нея е безнадеждно..
Отначало просто помислих , че не се занимава с бедни копелета
Кварталните гангстери винаги говореха за това , как могат да бъдат със всяка.
но богатите негри смъркащи кока нямат цели.
"Дори не се интересувам" – ясно им показваше тя.
Всички наоколо , които се пробваха се отказваха.
Нямаше значение колко добър си в "играта" , тя не играеше с теб.
В квартала кучките завиждаха , но не искаха да го признаят.
Обиждаха я , псуваха я.. и отричаха пред всички че го правят
съжаляваха за многото мъже на които бяха пуснали
никой не им осигури нищо повече от Макдоналдс и секс.
Пушейки трева завиждайки, се опитваха да я копират.
Но когато се опитваха да звучат и изглеждат като нея , изглеждаха лигаво и глупаво.
Тя имаше собствен стил , чист и достоен за уважение.
Бях просто луд по нея и нямаше лек за това.

Припев:
Незнаеш ли , че времето не чака никого.
Няма съдба , всичко е планирано.
Благословена съм , просто познавайки те..
Обичах и загубих , държейки те цяла нощ..
Немога да разбера защо ,
господ дойде за мен и теб ?
Ако имах отново шанса , никога нямаше да те пусна !
Дръж се здраво за твоята любов , човек никога незнае..

Очите и бяха кафяви и красиви , и все пак празни и тъжни.
Говорех с нея отвреме навреме и беше щастлива ,
че не бях просто поредното копеле което се опитваше да легне с нея.
и така , понякога спирахме да поговорим за минутка ,
нямах пукната пара и минутите се пръвръщаха в часове..
На рождения й ден й подарих стихотворение и букет цветя
Изведох я на вечеря , след като изкъпа малкия си братовчед.
Говорихме за силата на народа и такива неща..
Прекарвахме много време заедно , но никога не беше достатъчно.
Никога не се опитах дори да я докосна ,
Прекалено силно исках , да задържа всичко истинско.
Напълно честна и съвършена , тя винаги ме наричаше "carino" ,
и никога Technique , купуваше ми нова книга за четене на всеки 2-3 седмици.
Промени завинаги начина ми на изразяване ,
беше заради нея , изкорених всичките си недъзи и откачени прищявки.
Убеди ме да спра да се шляя по улиците ,
да спра да обирам и крада от хора като теб.
Вместо това я заведох на разходка в Appolo и Bronx ,
обикаляхме из "Bario" и "Metropolitan" ..
стигнахме до момента, когато бях или с нея или моите хора.
Затова реших един ден , да и разкрия чувствата си .
Неможех да живея без нея , казах и го , изправяйки се срещу страховете си.
.. но нейния отговор беше само едно тъжно разплакано лице.
Тя можеше само да ридае истерично , прегръщайки ме силно.
Опитах се да говоря , но тя просто не спираше.. докато не си тръгнах.
Чувствах се като пеперуда , приближила се прекалено близо до светлината.
Само дето не горях... Станах студен човек след тази нощ.

Припев :
....

Продължих с живота си , колежа и кариерата
завърших заключен като животно за година..
Надзирателите ти говореха, все едно не си човек
Пратиха ме в карцера , точно когато излизането ми беше близо.
През ноща в килията си затварях очите и я виждах.
Държах я близо до себе си в сънищата , но когато се събуждах тя изчезваше.
Просто празна килия ... докато все пак не видях свобота през лятото.
Да , аз се завърнах.. бях отново на линия.
Но всъщност , все още бях студен.
Дори след прегръдките през сълзи на майкa ми вкъщи.
Моите хора ме хващаха,че съм замислен, неконцентриран
Бях с много различни жени , но все пак се чувствах сам.
Добре познат в НюЙоркския ъндърграунд.
Но продължавах да мисля за нея , за това как бяхме заедно
звученето на гласа и , прекрасното ухание на косата и ,
въпреки че реално беше изчезнало , някакси още беше тук.
Трябваше да направя нещо , неможех да издържа.
Затова се върнах там , където тя живееше.
Светът изглежда доста различен след като излежиш присъда
промениш живота си...
.. докато онези примитивни умове са все още закучени в същата игра.
Като брадовчед и , който смъркаше кока зад ъгъла.
Влязох във фоайето , и натиснах звънеца и..
майка и отвори , прегърна ме , като собствен син
Но нейното изражение коренно се промени ,
когато попитах за дъщеря и.

Припев :
....

Тя ми каза че има писмо оставено за мен
беше го пазила , чакащо ме от много много дълго време.
тъкмо щях да я помоля да ми го да даде , но тя ме изпревари
Видях как се насълзяват очите й и после изруга
каза ми къде беше писмото , помислих си най-лошото.
Обърнах се , пристъпих и отворих вратата ,
имаше плик с моето име на пода.
"Никой не те обича повече от мен" гласеше писмото.

"Когато четеш това , вероятно ще съм мъртва,
но когато си тръгна през 97ма , част от мен отиде в рая
Благодаря на Господ че имах щастието да вкуся истинската любов
но ме нарани , да разбера какво причинява тя
Въпреки че не правихме любов , ти беше всичко за мен.
Точно защото те обичах толкова , трябваше да те накарам да си тръгнеш!
Накара ме да се осъмня в начина по който мислех, накара ме да повярвам
И тогава се подхлъзнах , допуснах да се сближиш с мен.
беше трудно да не бъда откровена като си говорех с хората
това не беше начинът по който си мислих, че ще протече животът ми
Скъпи, виж, при едно кръвопреливане бях заразена със СПИН
От 93та се надявам , че края съществува за мен.
Умрях девствена , иска ми се да можех да ти се отдам
Плаках в болницата , защото нямаше никой друг освет теб ,
обещай ми , че непременно ще се видим в рая.
Нищо няма значение , ще пяза твоята любов ЗАВИНАГИ с мен! "

Какво се случи докрая на деня , ми е размазано
Но си спомням , че ми се искаше аз да съм мъртъв вместо нея.
Тя беше погребана на 3ти август...
И така , историята свършва без продължение..
Сега знаете защо Technique , никога не се влюбва.
задръж човекът който обичаш близо до себе си ,
този който обичаш , не просто този с който би правил секс
Цени го , уважавай го до краен предел , и дори повече ,
... защото никога незнаеш какво имаш , докаго не го изгубиш !
+Quote Post
deadlymind
post Oct 17 2006, 11:05 PM
post #7

registered: 29-September 06
playa id: 6

не знам ама, като ги чета сега тея работи дето съм ги писАл преди, супер смешно ми е.. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) някво. както и да е. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
иммортал е пичага. големец си е. нищо, че не съм го слушал от година и повече и него, рицпек! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
+Quote Post
desoe
post Oct 19 2006, 12:19 PM
post #8

SUITS ROCK

registered: 10-October 06
playa id: 26

Линковете от датаком на мен лично не ми бачкат, за това ето линкове от data.bg:

Vol.1

Vol.2

p.s. Watch Out Freestyle - това е по-ново, и май ще бъде в микстейп албума с Green Lantern
+Quote Post
illmatic
post Oct 19 2006, 03:23 PM
post #9

The King from Queens

те със зелената латерна май много се имат (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)
а тоо албум кога ше излиза, бе (IMG:style_emoticons/default/doh1.gif)
+Quote Post
desoe
post Oct 19 2006, 05:35 PM
post #10

SUITS ROCK

еба ли го.. за по-следващите президентски мое и да е излязал, знам ли..
+Quote Post
desoe
post Oct 23 2006, 08:45 PM
post #11

SUITS ROCK

м/у другото, оня ден намерих целия текст на Watch Out... направо ме разцепва тоя трак:

"100 percent independent, I'm the fuckin boss
The only unsigned nigga with a quotable in The Source
The hood is not stupid, we know the mathematics
I made double what I would going gold on Atlantic
Cause EMI, Sony BMG, Interscope would never sign a rapper with the White House in his scope
They push pop music like a religion, anorexic celebrity driven, financial fantasy fiction
Contradiction cause the life we was given resembles life in prison, FED time with Manuel Noriega
The real Noriega who did America a hundred favors with contras, the Shah and the CIA
Movin Escobar's coke through the MIA
This is the third world speakin, through a dead man walkin
And everybody talkin bout the south's taking over
It's true mutherfucker but it's coming over the border
Fuck your chain, my people will kill you for water
Fuck fans nigga, I got soldiers supporters
That'll cut your throat if you strapped with a tape recorder
That's right mutherfucker, welcome to the new world order
Where the truth is always censored by corporate reporters
The government runs the drug politics on the corner
That's why I never stress rappers and their employers
I'll put a bag over his fuckin head and torture your lawyer
Cause it's too simple to shoot ya, i'll taser the roof of ya mouth or electrocute ya
I'll root you out with the ruger, the German luger, U-boat and the troops in the scuba
Nigga you can't overthrow me like the island of Cuba
Niggas will never find ya body like the bitch in Aruba
And i'll maneuver through the state department and their friends
With secret deals like the Nazi's and IBM
And now you know this ain't a trend or a fashion
This is my life and my passion, fuck tryin to cash in nigga
I need more than advancements then a rented mansion
So while you little house niggas are singing and dancing
I'll kill you and take your land like an Israeli expansion"
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Oct 23 2006, 08:56 PM
post #12

Elite Member

playa id: 3

тва верно ли се води фристайл.. щото и флоу-а е некъв..
+Quote Post
desoe
post Oct 23 2006, 09:11 PM
post #13

SUITS ROCK

не е фрий 99%, даже беше писал нещо в блог-а по тоя повод, защо го е кръстил така, иначе трака e преработка на I'm hustlin на Rick Ross, като Тех е взел бийта, и е пипнал малко и от лириките:

http://www.youtube.com/watch?v=uRgXu65oqso
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Oct 23 2006, 09:12 PM
post #14

Elite Member

(IMG:style_emoticons/default/thumb22.gif)
+Quote Post
desoe
post Oct 24 2006, 10:32 AM
post #15

SUITS ROCK

Immortal Technique ft. Akir & Diabolic - Wax 42 Freestyle (12 min.) (IMG:style_emoticons/default/thumb22.gif)
+Quote Post
desoe
post Oct 25 2006, 07:41 PM
post #16

SUITS ROCK

1)

Imm Tech Live In Portland (2004-05-01) --> продължителност 23 мин. и 31 секунди

2)

Imm Tech - интервю за некво радио в Калифорния --> продължителност 56 мин. и 05 секунди
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Oct 26 2006, 11:44 AM
post #17

Elite Member

тия ше ги слушам утре..
+Quote Post
desoe
post Oct 26 2006, 12:09 PM
post #18

SUITS ROCK

това първото май всички го имаме на видео. където казва "тия негри имат лимузини, майната им, аз имам камион"

иначе второто е някво радио интервю в калифорния (също старичко), и за пръв път го чух.
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Oct 26 2006, 12:13 PM
post #19

Elite Member

датата на излизане не е особен фактор при мене, хващам само БГ и софийски радиа (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
никви негови радио изяви не съм слушал, ама може да направят фийт. със Боби Цанков
+Quote Post
desoe
post Oct 26 2006, 12:55 PM
post #20

SUITS ROCK

Кликни тука и гледай (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

п.с. тва със сигурност е най-трудния батъл в кариерата на Tech.. срещу такъв сериозен противник (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif) (IMG:style_emoticons/default/spiteful.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Oct 26 2006, 01:08 PM
post #21

Elite Member

(IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

тва е бесната идея, аз в нас по ено време имах толкова хлебарки, че ако трябваше да им издам по дисс за всяка щях да съм задминал NAS по албуми (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
+Quote Post
desoe
post Feb 15 2007, 11:04 PM
post #22

SUITS ROCK

Medicyn - CIA Murder Me ft. Immortal Technique

Poison Pen & Immortal Technique - Stronghold Warriors
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Feb 16 2007, 12:05 AM
post #23

Elite Member

между другото, обмислям да си взема revolutionary vol1 и 2 от viperrecords.com, излизат общо към 47 лв.
+Quote Post
desoe
post Feb 16 2007, 12:32 PM
post #24

SUITS ROCK

от оня сайт kupicd.com, само един от двата диска ти излиза толкова (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
+Quote Post
lpcrooks
post Mar 5 2007, 04:06 PM
post #25

registered: 3-October 06
playa id: 16

QUOTE(Десо @ Oct 19 2006, 02:19 PM) *

Линковете от датаком на мен лично не ми бачкат, за това ето линкове от data.bg:

Vol.1

Vol.2

p.s. Watch Out Freestyle - това е по-ново, и май ще бъде в микстейп албума с Green Lantern

Албумите са зли, а този трак кърти (съвсем в стила на Immortal)... Трябва да ги погледна и онези линк-чета като ми остане повечко време...
+Quote Post
beastie
post Mar 5 2007, 04:35 PM
post #26

playa id: 17

QUOTE('некво 359 девойче')
мале , помня когато за първи път видях предова на You never know , направо щях да се разплача ... един приятел му е голям фен

(IMG:style_emoticons/default/plqs-plqs.gif) (IMG:style_emoticons/default/thumb22.gif) (IMG:style_emoticons/default/rose.gif)
+Quote Post
illmatic
post Mar 5 2007, 04:36 PM
post #27

The King from Queens

как се зове туй девойче? (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
beastie
post Mar 5 2007, 05:02 PM
post #28

Некъв вид стрийт денс гърл ама не съм сигурен как беше (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
MonaLisa
post Mar 6 2007, 02:53 PM
post #29

Elite Member

crew: Members
registered: 18-January 07
playa id: 90

техник сед ит бич уот дъ фък ю гона ду. мноо ма кефи тва дъге! стига да беше без болшевишките идеи. но предвид биографията и произхода му са си оправдани.
+Quote Post
desoe
post Mar 23 2007, 12:34 AM
post #30

SUITS ROCK

http://middlepassagelp.data.bg/Audio%20Shi...et%20Hustle.mp3

най-новото е тфа. (IMG:style_emoticons/default/winka.gif)
+Quote Post
desoe
post Apr 24 2007, 02:47 PM
post #31

SUITS ROCK

тея са нови.. от 14-ти тоя месец, в маями .. хвърлих им едно око, някфи нови неща изпълнява.. (IMG:style_emoticons/default/winka.gif)

http://www.youtube.com/watch?v=cT_tLWjC0L4

http://www.youtube.com/watch?v=WC0HXVylU4U

http://www.youtube.com/watch?v=5GbQPgKrZfw

http://www.youtube.com/watch?v=TKN1i62YYt8

http://www.youtube.com/watch?v=gXUnOnL5A9U

http://www.youtube.com/watch?v=L2Lb8R4rjdI
+Quote Post
Busby Babes
post May 31 2007, 10:22 AM
post #32

sir Bobby

registered: 8-November 06
playa id: 59

ще има ли в скоро време нови преводи ? (IMG:style_emoticons/default/bigsmile.png) и аз бих се включил
+Quote Post
desoe
post May 31 2007, 02:57 PM
post #33

SUITS ROCK

ще чакаме the middle passage, който ще излезе към 2012 .. (IMG:style_emoticons/default/winka.gif)
+Quote Post
desoe
post Jun 28 2007, 04:40 PM
post #34

SUITS ROCK

http://youtube.com/watch?v=bniCx411r7A
+Quote Post
jza/
post Jun 28 2007, 09:58 PM
post #35

uncertified

гледам че си писал и влизам с надежда за новини абаут мидал пасаж АМА КУР (IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 30 2007, 10:25 PM
post #36

Elite Member

малко лингове

(IMG:http://www.viperrecords.com/public_html/img/point.jpg)
"POINT OF NO RETURN " 12" vinyl single

(IMG:http://www.viperrecords.com/public_html/img/binladen.jpeg)
"BIN LADEN" 12" vinyl single
+Quote Post
illmatic
post Jul 26 2007, 02:41 PM
post #37

The King from Queens

Black Cargo mixtape тва имаме ли го?

не съм го дръпнал още.. като се прибера в нас, сигурно ще го. чакам мнения (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
desoe
post Jul 27 2007, 03:03 AM
post #38

SUITS ROCK

тва е на години, иначе е тва е по-ново: http://www.sendspace.com/file/5dyct1
+Quote Post
sawyer
post Aug 13 2007, 10:22 AM
post #39

registered: 28-October 06
playa id: 53

почва да ме изнервя вече. 3 години поне се чака този албум
но преди няколко дни го слушах пак (случайно) и се сетих защо за мен това е един от най-добрите
+Quote Post
beastie
post Sep 16 2007, 08:55 PM
post #40

I jerk off inside books and give life to words, leavin concepts stuck together like you`ve probably never heard (IMG:style_emoticons/default/badsmile.png)
+Quote Post
PRIM
post Oct 6 2007, 11:40 PM
post #41

registered: 18-September 07
playa id: 295

Immortal Technique & Friends - House Resolution 635 Vol.1

01- Intro
02- Land Of The Free
03- Doomsday
04- Street Credentials
05- On The White House Lawn
06- Apocalypse
07- Urban Gorillaz
08- Xposing Lies
09- Who Am I?
10- Watching Me
11- Lost Children
12- The World Is A Prison
13- The Truth
14- Fahrenheit 9-11
15- Rock The Bells
16- Grenades
17- Revolution Is Here
18- Here To Stay
19- London Freestyle 2006
20- What Would You Do?
21- Outro

http://www.zshare.net/download/850111d8b919/

Незнам колко от вас са я слушали,
но е доста добра компилация по мое мнение.
+Quote Post
desoe
post Jan 25 2008, 07:14 PM
post #42

SUITS ROCK

Immortal Technique Live In Leiden Holland 2003 - 49 min. (659 MB)

някой ако го иска да свирка ..
+Quote Post
vin laden
post Jan 25 2008, 08:15 PM
post #43

uncertified

свир
+Quote Post
desoe
post Jan 25 2008, 08:20 PM
post #44

SUITS ROCK

the_mess1ah в скайп (IMG:style_emoticons/default/whosthere.gif)
+Quote Post
beastie
post May 21 2008, 12:30 AM
post #45

Не смея да го кажа , но изглежда че скоро може би ще има истински албум (IMG:style_emoticons/default/whosthere.gif) (IMG:style_emoticons/default/whistle.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeah.gif) (IMG:style_emoticons/default/ai.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) 2 трака вече се въртят насам натам.
+Quote Post
illmatic
post May 21 2008, 12:38 AM
post #46

The King from Queens

е те тея двата фалшиви ли са? или имаш предивд трети истински след толкова много микстейпове? ;]
дай некво инфо.. заглавие, рилийз дейт, линг (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
beastie
post May 21 2008, 10:05 AM
post #47

24 iuni... (IMG:style_emoticons/default/af.gif) kato izleze 6e linkna (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif)
+Quote Post
illmatic
post May 21 2008, 10:12 AM
post #48

The King from Queens

не, бе, аз имах предвид за тее двете песни от албума, дето вече се въртяли, ясно, че няма как да го линкнеш самия албум преди да е излезнал (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
beastie
post May 21 2008, 02:39 PM
post #49

tuk sa 2ta

Payback & The 3rd World (IMG:style_emoticons/default/whosthere.gif)
+Quote Post
beastie
post Jun 4 2008, 12:47 PM
post #50

Immortal Technique - The 3rd World Promo EP (2008)

01.the 3rd world 04:08
02.reverse pimpology (feat. mojo) 04:33
03.the payback (feat. ras kass & diabolic) 04:27
04.golpe de estado (feat. temperamento & veneno) 02:51

Айде скоро и LP (IMG:style_emoticons/default/whosthere.gif)
+Quote Post

2 pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 playa(z) are reading this thread (1 agents and 0 undercover playaz)
0 playaz:

- ЯКАТА РАБОТА date & time: 19th September 2019 - 05:16 PM