IPB

word, homie! ( ENTER | register )

27 pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Бисери
kOFA zLAtO
post May 25 2007, 06:45 PM
post #101

69

crew: Platinum members
registered: 31-March 07
playa id: 149

тоя маахака е един от малкото хора, с които съм имал сблъсък в нета и ИСКАМ ДА ГО СМАЖА ВЕРНО!
праи ми нерви. и то големи!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deadlymind
post May 26 2007, 01:43 AM
post #102

registered: 29-September 06
playa id: 6

знам за какво говориш.. хахах
+Quote Post
Xavi
post May 29 2007, 12:43 PM
post #103

Lion

crew: Members
registered: 27-October 06
playa id: 51

после ще напише статия (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
+Quote Post
kOFA zLAtO
post May 29 2007, 02:01 PM
post #104

69

Мдам... Подтикнат от бързия финал на другата тема реших да задам и някои други въпроси, касаещи отношенията мъже-жени.
За целта ще Ви разкажа една история...
Имало едно време... един очарователен псевдодебил, който умеел да бъде на всяка манджа мерудия, но интересният "маги" ефект бил, че подправката била точно на място, а понякога се случвало и манджата да се вкисне преди да бъде изядена и проболедувана от някого.
В някакъв си там пореден ден този типично български чвор (за улеснение ще го наречем Г от Горчица)се набил в поредният дискусионно тъжителски форум. Както било обичайно за неговите навици, размисли и страсти още в първата тема, която оцвъкал казал това,което мисли - в прав текст, просто и ясно. Уви, това не се харесало на модератора ( за улеснение ще го наречем X от трите Xикса (така изглежда квадратчето, с което модератора трие мнение и/или тема). Последвала късо, но страстно предупреждение на ЛС Г да си опича акъла, че не се знае знае ли се с колко натопорчен задник е станал Х, а при първото възразяване Г получил БАНан. Дотук нищо особено и вероятно е било обичайно за бита на форума, но Г бил достатъчно коректен и обичащ коректността чиляк и се свързал с един администратор. Тук е момента да го наречем МMM (от Меката, Mисълта и Mеродавността на форума). Последвала едноседмична e-mail комуникация и въпреки думите на MMM, че стои зад постъпките на модераторите като цяло, човекът проявил доблест и бързо издърпал БАНана от ръцете на Г.
Върнал се нашият псевдогерой и каков да види? Оказало се, че модераторът X вече не съществувал?! Причината се оказала проста... До момента съществували двама модератори, съответно с мъжки и женски ник - познатият вече X и непознатата все още G (от Guide - на български водач, ръководител, съветник и прочее).
Обичайно за стила си Гне пляскал с ръце и не подскачал от радост, че някой е поставен на мястото си, а приел фактологията на форума.
Внимание - навлизаме във важната част, на чиято база ще задам въпросите си.:-)
Случило се така, че мненията на Г били като трън в задника, стружка в окото или простичко и просташко като пресен хемороид за G. Въпреки очевадното желание на Г да избягва всякакви дискусии с G, последната се превърнала от пазител на правилата в рушител на същите. Защо и как ли? Ами отговора е прост - спамът, излишното набутване в някои теми, триенето и заключването на дискусия, само защото модератора не разбира смисъла и говорят само за едно - мания за величие от псевдотитлата модератор, уникално неразбиране на простите неща от живота, но смели съвети за сложните такива, а най-общо - нетърпимост някой да успява там, където ти не умееш да се развиеш.
Стига толкова лирични отклонения, че сигурно вече е прекалено отегчително. Ето и въпросите на базата на горното:
- Защо един мъж/жена се заслепява от някаква си смешна думичка пред заглавието му? Тук е момента да спомена, че обичайно модераторите и администраторите са обслужващ персонал на форум, сайт, игра и т.н. Това е доброволно задължение, а не титла - поне според мен.
- Защо някои мъже/жени превръщат отношенията си с някого в завист, злоба и омраза - само защото същият този псевдодебил владее нервите си, умее да казва истината в очите и не спестява нищо и на никого?
- Защо народната поговорка "Гузен негонен бяга" се прилага толкова често, дори и никой да не го/я гони?
- Защо една жена, която ежедневно вижда кусурите си се самонамразва и на всяка цена се опитва да избяга от това, налагайки разбиранията си точно на мъж, който я вижда каквато е?
- Толкова ли е трудно за една жена/мъж да приеме истината за себе си, каквато е и да спре да подскача в опити да полети към Невърленд?
- На противопоставянето на половете ли се дължи тази вътрешна борба или на личната неприязън към образа в огледалото?
Стига толкова въпроси... засега.
Молбата ми е да поговорим точно за аспекта Жена-Мъж и причините за това. Молбата ми е да споделите Вашето мнение на базата на познанствата Ви, случките, на които сте били свидетели или на предположенията Ви.
Вие сте на ход!

P.S. Скъпа Go, познаваш ме достатъчно добре и ако си прочела горното ще забележиш, че е съобразено с всички правила от първата тема на този раздел. Накратко темата касае тематиката на раздела, няма конкретни имена, обиди, вулгарни изрази,цинизми и прочее, няма прекомерен чат или опит за заяждане. Много моля темата да не се заключва преди потребителите да споделят мнението си - заключването на тема в неделя при ниска активност не означава липса на интерес към нея! Надявам се, че правилата на раздела се отнасят еквивалентно за всички.
Та... Благодаря предварително!
P.P.S. Както споменах по-горе не визирам конкретни хора, особено такива посещаващи този форум! Всяка връзка между мисли, постъпки, абревиатури и т.н. си е за Ваша сметка! Моля ако имате подобни разсъждения не ги публикувайте в темата - това е в разрез с правилата на раздела!.
P.P.P.S. Извинявам се за дължината на този пост, но ако четете този ред значи не е било прекалено отегчително. А сега Вие сте на ред да пишете.:-)

МУХГЙАЙАХАХАХАХА
+Quote Post
kOFA zLAtO
post May 29 2007, 02:03 PM
post #105

69

и ПРОДЪЛЖАВА!!!
ТОЯ НЯМА УМОРА !!! (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif)

По реда на номерата:
Uma Rojo- благодарен съм, че нямаше какво да кажеш по темата, но го каза тук. Предполага се от факта, че ценейки времето и нервите си не си доизчела, разбрала и проговорила по темата. Благодаря все пак за участието.:-)

Marria-Huanna®:

Цитат:
много си зле братче...мноо зле
бтв ти реален, истински и физически живот извън интернету имаш ли? имаш - надявам се

Благодаря за оценките ти "сестро", но личната ти неприязън не би трябвало да личи в постове, в които не говориш по темата. Друг е въпроса за нарушението на някои правила, но приятелката ти Godiva има грижата за това... май.
И всъщност очевадно имам реален живот. Иначе нямаше да се появявам през година-две, а щях да цикля жедневно тук раздавайки мъдри мисли безплатно.

GODIVA:

Цитат:

Тук не е форум Психология, нито Психиатрия, ама нека човека все пак си изкаже болката, понякога с групова терапия може и да се помогне на някой човек в беда...

Очевадно не е. Слагайки тази тема под общ знаменател с "Психология" би трябвало да сложиш поне 10 теми от първата страница на раздела също там. Не го правиш, а логиката подсказва, че или влагаш лични отношения в този отговор или си пропуснала да преместиш 10 + 1 теми. Кое от двете е - не е моя работа и задължение.:-)
Между другото последната част от цитата може да се приеме като лична нападка - косвена или пряка, а това е в разрез с правилата. И аз те обичам, но поне внимавам в изказа, нали? За модератор това е задължително условие всъщност.:-)

И всъщност кое точно не Ви стана ясно? Въпросите са завоалирани леко философски, отговорите са очевадни, а със сигурност някои от обадилите се могат да дадат мнение от собствената си камбанария - били са в подобни ситуации, нали?:-)

Целта на темата ще стане ясна с развитието и, освен ако поради лични пристрастия не бъде набързо заключена като миналата.

P.S. Go, елементарни предизвикателства като горните за да стъпя накриво и с чиста съвест да заключиш темата няма да имат успех. Не ме подценявай, моля освен ако не искаш ситуацията да изглежда комична.:-)
P.P.S. Пиша първата буква с Болд за да изкажа благодарността към смислените отговори, за което просто главна буква би била недостатъчна.:-)

Следващият ,моля?:-)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post May 29 2007, 02:04 PM
post #106

Elite Member

registered: 28-September 06
playa id: 3

уот да фак е тва
+Quote Post
kOFA zLAtO
post May 29 2007, 02:07 PM
post #107

69

Един от един ФОрОм
Ника му е ГОСПОД ХЪХЪХЪХЪХЪ

Едит : Мухъхъ лошо го насрах и млъкна (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

diz post has been edited by kOFA zLAtO: May 29 2007, 02:58 PM
+Quote Post
kOFA zLAtO
post May 29 2007, 05:24 PM
post #108

69

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Num.../fpart/all/vc/1

аз съм Тъмна Мисъл. Всичко си тръгна ей така с тая Герганита на пълна импровизация.

вижте кво стана (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
GGBG.Велосипед.Lowrider
post May 29 2007, 06:23 PM
post #109

Кути Рути

registered: 13-March 07
from: the east coast to the west coast gotta gotta gotta go
playa id: 138

Щур си като бидон платина!!!
+Quote Post
Jibri From Paris
post Jun 1 2007, 09:46 AM
post #110

uncertified

QUOTE(бонибой @ 359)
за малките пиклъовци са Бичес штото няма кой да им върже(лисицата и гроздето) ,значи бичес фрии а посерковците 3лв хаха.Ходете си там и не ни занивавай те с простотиите си ,3ма диджеи ,абе смешковци кой ви каза че сте Диджеи бе,ооо на мама диджея той,на конкурси ходили ли сте курсове ли сте карали или сте си изтегллили музика от нета и ми се, яя.....,ей за тва като кажем някаде че сме диджей по старите като мен и ми викат и ас съм(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
едни пиклъовци дето викат на жените Бичес какво парти ще ми направят-за тва една мацка като хвана микрофона в Бонис и на фриистайл им разката маиката,който е бил там помни.аре имайте малко уважение към жените бе смешковци.и Модераторите вместо да триете темите(като за Jay-z)които имат смисъл и значение за черната музика в бг(щото съм пишел на Лат.я виж на къв език е написана Тая)
сложете малко цензура на педерчетата които обиждат жените,абе вие ходили ли сте германия америка и в др.страни имате ли идея колко са красиви нашите жени-Респект момичета има и хора които ви уважават!!! PeaceOut

ps:Стисках стисках но то не се търпи такова нещо....

Ето откаде е продиктуване моето лошо отношение Тва е последния Пост на моята тема за Jay-z,a а думите са от FullMaster за мен,на който скоро ще гостувам или ще му взема Лично интервю:

Ти си най-големият нещастник, за съществуването на който подозирам. Такава глупост да изтърсиш и то днес си е меко казано... ти си знаеш какво. Абсолютни хвали-пръцковци като тебе нико му не са нужни. Не ни натрапвай присъствието си презряно същество!
Не се опитавй да замажеш очите на хората с някви презрели имена от близкото минало. Не се опитавй да гравитираш около имената на други хора. Не се прави на някой защото в очите на много си никой.
Сбогом

(IMG:style_emoticons/default/kudewee.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 1 2007, 10:17 AM
post #111

Elite Member

и тоя ли откри интернета (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

за кои трима дижей става вапрос ?
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Jun 1 2007, 10:19 AM
post #112

UGH!

crew: Premium
registered: 3-October 06
from: hatecity
playa id: 14

емоушън къде ми е баса (IMG:style_emoticons/default/superman.png)
+Quote Post
Jibri From Paris
post Jun 1 2007, 11:05 AM
post #113

uncertified

аа функитаун парти некво (IMG:style_emoticons/default/deaznam.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 3 2007, 12:20 PM
post #114

Elite Member

QUOTE(bate_pe60 @ 2 Jun 2007, 01:12)

сорри, ама ше задълбая темата конкретно...
бате аз откак напуснах бара(миналото лято август), бех безработен до последно, до декември...беше ужас...изгониха ме от апартамента за неплащани наеми и тнтнт..бех без стотинка със около 500 лева заеми...и знаеш ли..тва с мацките че искат кинти и тнтнт и че без кинти не можело - има го тоя момент, но ако една мацка гледа тебе ,а не джоба ти - тва не те ебе...щото в най-тежките ми периоди се появи една мацка, която УСПЯ просто да седне и да ме изслуша и да ме разбере...
и сичко става лека по-лека...бех загинал тотално, живеех 3 месеца в един приятел у тях...той ми даваше пари да ям, той ме питаше какво ми се яде, той ми купуваше шампоани, сапуни(бате не се смей, на мене не ми е смешно точно сеа)...той ми пускаше дрехите в пералнята...и единствено можех да остана сам със себе си в банята...там мислех сичките тия неща....мислех си как ми се иска да съм влюбен и да ме обичат истински макар и без пари и тнтнт...обадиха ми се за работа от едно място..почнах , справих се добре, задържах се, поставих си усложията над шефовете(аз винаги имам условия), после се обадиха от бара пак за диджей...отидох и там...почна се бачкането...мина малко време и от двете места почнаха да поприпадат не малко кинти...сабрах малко пари, напраих студиото - ето го и третото място където работя, само че тва - хобито си го напраих професия и сбъдната мечта.....
иии,знаеш ли, сеа кинтите ми стигат, да се издържам себе си, да си плащам всички+телефон на сметка(което винаги е било лукс за мене) и да си приказвам КОООЛКОТО си искам, и да издържам ЦЯЛОТО ми семейство на мой гръб, и пак да ми остават кинти да се разглезя от време на време с некое армани, дрешка, некой инстурмент за студиото....
и знаеш ли ....... пак нема кой да ме обича заради тва което съм , а не заради това което имам и мога...
така че , проблема не е в кинтите, а в подхода... ако тръгна да подхождам несериозно и тнтнт...сичко се стига до секс и то все с непълнолетни...интересно ала бала...и в един момент уж имаш много, а всъщност си сам и нямаш нищо...
казвам ти другата гледна точка...знам кво е да тъна в мизерия и точно обратното...отгледан съм като доооста глезено дете и живота ми ми разказа играта...как съм ходил по строежи по Балчик(зарад което ходене написах МАЙ ФРЕНДС)...как съм гладувал и мръззнал там и тнтнт...сеа е друго, но никога нема да забравя тия моменти...
просто се радвам че случих на истински приятели и на тва че се оказах по-упорит отколкото очаквах...не можех да преглътна да се върна в родния град бате...там където е ужас, нема работа, сички са едни и същи и с всеки един ден стават все по-прости, а женките се правят на все по-арни и те "гледат" с все по-затворени очи.......
казвам ти моя случай...и щи кажа че просто с подхода си не си уцелил точните момичета или момиче...не знам какво точно търсиш...аз знам защо съм все още сам (IMG:style_emoticons/default/winka.gif)

bate pe6o @кречетало/интимни/ малки ли са 15 годишните.

(IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)
+Quote Post
Da G Flava
post Jun 3 2007, 01:44 PM
post #115

from: бихайнд
playa id: 13

мене ме изкефи като написа, че прай секс по пет пъти на ден. смисъл, че не му завиждам за болката в ташаците...
+Quote Post
ezbetique
post Jun 3 2007, 02:08 PM
post #116

uncertified

(IMG:style_emoticons/default/haha.png) (IMG:style_emoticons/default/haha.png) (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
бълвоч
post Jun 3 2007, 07:40 PM
post #117

The Bad Touch

from: Mladost City
playa id: 50

QUOTE(dataforum)

начи в началото тупак реди нещо и музиката се чуват камбани истенски гангстер е той кажете как се казва песента той е идолът мой истенски мръсник истенски гангстер !

човека си търси песен
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 3 2007, 07:44 PM
post #118

Elite Member

между другото май говори за hail mary (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
бълвоч
post Jun 3 2007, 07:48 PM
post #119

The Bad Touch

са ще му помогна (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 3 2007, 07:52 PM
post #120

Elite Member

(IMG:style_emoticons/default/haha.png) казвай, ако нее таа.

само да даде още некой звук и определение
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 3 2007, 08:42 PM
post #121

69

БАТЕ ПЕШО!!!!БАТЕ ПЕШО!!!!БАТЕ ПЕШО!!!!БАТЕ ПЕШО!!!!БАТЕ ПЕШО!!!!БАТЕ ПЕШО!!!!БАТЕ ПЕШО!!!!БАТЕ ПЕШО!!!! (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) (IMG:style_emoticons/default/yeahhh.gif) (IMG:style_emoticons/default/dance3.gif) (IMG:style_emoticons/default/dance3.gif)
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 3 2007, 10:45 PM
post #122

69

Re: Какво бихте му прошепнали... [Re: sweet_escape]
#1761750 - 20.05.2007 21:04
Редактирай това мнение Отговори на това мнение Цитирай Бърз отговор

Цитат:
Кое е най-секси и най-мръсното нещо,което бихте прошепнали на един мъж,за да го накарате в секундата да го пожелаете...

Посмъртно не бих му прошепнал нищо Е, ако има някакви плътски намерения, бих бил снизхосдителен и бих му прошепнал нещо, не особено приятно за него и не особено интересуващо мен, за майка му
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 3 2007, 10:46 PM
post #123

69

#1761754 - 20.05.2007 21:08

Цитат:
Кое е най-секси и най-мръсното нещо,което бихте прошепнали на един мъж,за да го накарате в секундата да го пожелаете...

Ще му се оригна в ухото.
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 3 2007, 10:50 PM
post #124

69

ХЪХЪХЪХЪ ТАЯ ТЕМА КРАЙ НЯМА!
#1762610 - 21.05.2007 13:48

бе тоя въпрос не е ли за форум секс примерно... иначе да отговоря... "искам да ми го накатуниш" мнооо действа а става и например... "искам да ме хвърлиш на леглото и де ме изчукаш... сега, веднага...."
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 4 2007, 08:31 AM
post #125

69

Столичните полицаи задържаха организирана престъпна група автокрадци, действали на територията на София и Пловдив.

Специализираната полицейска операция е реализирана под ръководството на Софийска градска прокуратура.

Задържан е лидерът на групата – 28-годишният Г.Г. с прякор “Бакалина”, както и неговите приятели: В.Г. /28 г./; Г.В. /26 г./ с прякори “Чепика” и “Кико”, Д.С. /30 г./; Д.Д. /31 г./ с прякор “Чвора”, С.К. /24 г./; С.Г. /33 г./, с прякори “Дългия” и “Кабела”, 23-годишният Я.Д. с прякор “Яро”, 31-годишният С.П. с прякор “Лъвицата”, 33-годишният Т.Б., 33-годишният П.С. с прякор “Порното”, 32-годишният Ю.Л. с прякор “Кунфуто”, 29-годишният А.Й. и 23-годишната М.Ц.
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 4 2007, 05:41 PM
post #126

Elite Member

тия са цифрата зла банда (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
deone
post Jun 5 2007, 07:47 PM
post #127

registered: 30-September 06
playa id: 10

gabba.joint.fenka flesh ...OverdosE... (ID: 210003)
гр. София, 16 г.
Заглавие: PEACE AND RESPECT FOR BOB AND WEED
Описание: o horaa!kvo vi kaja?! super veselqk 4ovek;)vajnoto e da stava ludnitza s friends,gabba,sqkvo techno minimal tribal elektro haus trance drum ska punk oi hip-hop ragga i reggae ha no da ima koz i tekila;) kefq se na heka i graffita;) rastafarai dudes!
Link: http://www.flirt4e.com/gabbajointfenkaflesh

(IMG:style_emoticons/default/losh.gif)
+Quote Post
Da G Flava
post Jun 5 2007, 08:52 PM
post #128

from: бихайнд
playa id: 13

RASTAFARI!!! (IMG:style_emoticons/default/[:.gif)
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 5 2007, 09:14 PM
post #129

69

QUOTE(Da G Flava @ Jun 5 2007, 09:52 PM) *

За първи път срещам толкова добро описание на проблемите свързани с булимията и анорексията. Болна съм от булимия от 3 години. Правила съм много опити да се излекувам, но тогава се започва със симптомите на анорексията. Всеки опит усилва още повече депресията ми. Обърнах се към специалист и той ми изписа антидепресанти - "Биозак", но след първия месец ги спрях. За известно време "лекувах" депресиите с алкохол, но в крайна сметка отново се върнах към облекчението от повръщането. Искам да се излекувам най-вече, защото всички здравословни проблеми, които сте описали са налице и все повече се влошават. Апатична съм към почти всичко, дори към приятеля си. Трудно ми е да се съсредоточа върху каквото и да е. Депресирам се, когато повръщам, депресирам се и когато не повръщам. Бихте ли ме посъветвали как да си помогна? Ужасявам се при мисълта, че на абитюриентския си бал ще си правя компания с тоалетната чиния...
+Quote Post
El Tigre
post Jun 5 2007, 09:18 PM
post #130

Хейтър

crew: str8 P.I.M.P's
registered: 15-October 06
from: СОФИЯ
playa id: 29

Ооо...козец и текилка задължително...и Боб Марли да е на микрофона
+Quote Post
beastie
post Jun 5 2007, 09:18 PM
post #131

playa id: 17

QUOTE('359 раста раздел')
Отзаде 7-8 масура са ми се сплели в едно и ми е станало като плочка. Някой ако може да ми каже как да ги разделя, ще съм благодарна.

\/&love

мии пробай да ги разкъсаш и после с игла мини или ако немогат да се разкъсат
с ножичка мини внимателно и пак с игла проай ама най добре някой друг да ти ги види и той да работи

тоя па смешния "раста"
бягаи е момченце.............
ти си ебахти недъга
дредовете ти нямат и 5 санта. нямаш търпение..... хХАХАхахХАХАХахХА

ВИЕ НЕ ПРОУМЯХТЕ ЧЕ В БГ НЯМА "РАСТА"!!!!!!!!

ПЪРВОТО НЕЩО Е ЧЕ СТЕ БЕЛИ БЕ КАУНИ МИЛИ
(е да няма зна4ение какъв си важното е да вярва ) <- хахХАХХахаХА

"не пия , не пуша , не ям месо"

тва за ко, за да си носите дредите или че ви харесва културата (според мене не е второто)
обаче е трудно да си го признаете
НИЕ СМЕ БЪЛГАРИ ВСЕКИ Е ЯЛ МЕСО ХОДИЛ Е НА СЕЛО ГЛЕДАЛ Е КАК СЕ КОЛИ ПРАСЕ/ЯРЕ/ОВЦА(кат бас) опитвал е дядовата .... ТАКА ЧЕ НЯМА КВО ДА ПРИКАЗВАМЕ

МОЖЕ ДА СИ ГИ НОСИТЕ ДРЕДИТЕ И ПРОСТО ДА СИ КАЖЕТЕ ЧЕ ВИ ХАРЕСВА ПРИЧЕСКАТА А НЕ ДА СЕ ПРАЙТЕ НА "РАСТА"

НЕ Е ТОЛКОВА ТРУДНО ДА КАЖЕШ - НЕ
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 6 2007, 12:21 PM
post #132

69

http://forum.359hiphop.com/index.php?showt...40&#entry197818
тия малките са по-прости отколкото очаквах.
особено тоя ЗЛОБАРА, който в края на краищата наистина си легна,за да стане за даскало както го посъветвах в темата за чалгата (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
бълвоч
post Jun 6 2007, 12:43 PM
post #133

The Bad Touch

аз следя с интерес постовете на бате пе6о и дберманна ....
+Quote Post
beastie
post Jun 6 2007, 04:23 PM
post #134

playa id: 17

Fat Joe & B-Real за кво сте ги споменавали?Те са латиноси!!!Бащата на B-Real e мексиканец,а майка му е АФРО-Кубинка!!!Всяка втора дума му е NIGGA и още е жив Цял свят си го възприема за негър,а тука форумски раперта сме тръгнали да го пишеме при белите мс-та

(IMG:style_emoticons/default/tooth2.gif) (IMG:style_emoticons/default/jackson.gif) (IMG:style_emoticons/default/pomgirl.gif) (IMG:style_emoticons/default/jackson.gif)
+Quote Post
desoe
post Jun 6 2007, 11:15 PM
post #135

SUITS ROCK

registered: 10-October 06
playa id: 26

http://forum.359hiphop.com/index.php?showtopic=7291 - тая целата тема е култ
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 6 2007, 11:27 PM
post #136

Elite Member

QUOTE(sweet @ Jun 5 2007, 09:01 AM)
знаеш ли на кой колко му пука колко са го стреляли 50.Поне знам че фифти сент на клиповете некви мацки са мо седнали на кура и пее,а по клиповете на N.W.A дават некви престрелки в гетото.Абе изобщо днешният рап е смотан (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

(IMG:style_emoticons/default/haha.png) (IMG:style_emoticons/default/haha.png) (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
illmatic
post Jun 7 2007, 12:00 AM
post #137

The King from Queens

playa id: 4

не се сдържах..
QUOTE(бате пешо в кречетало)
наистина ми е доста интересно защо така - защо масово по телевизията ритат по-важните си удари с левия крак ?...
много рядко виждам футбол по телевизията щот немам нито телевизор, нито се радвам на футбол..ама днеска като ОТНОВО видях гол с левия крак и ми стана чудно...
нали хората на времето разправяха - еее дееба роден си с два леви крака...

а са кво праим - най-яките голове с левия...

някой компетентно да се изкаже с различно обяснение от "по-удобно е ... или въпрос на свикване" ?

МЕРСИ предварително
+Quote Post
бълвоч
post Jun 7 2007, 09:04 AM
post #138

The Bad Touch

то направо бате пе6о си е за отделна тема с всичките си мнения ...

QUOTE(dobermanna@krechetalo.com)
офф ти изобщо не зацепваш не аз.
писах ти по горе какво е герАнтология ма ти не разбря.
спешно - смешно отделение и подобни мдицински изперквания преди колоквиуми, квито ти едва ли си имал иначе веднага щеше да влезеш в час.wink.gif
..има и още ма сега немога се сетя drunk.gif че съм на риба с бело вино
и не ми хитрувай с дедо гугъл шото и баба знае така.
Едва ли си си имал и представа за тази дума, че да ми се правиш на много вещ с тоо фудболист на подписа си. laugh.gifнищо лично
+Quote Post
desoe
post Jun 7 2007, 12:30 PM
post #139

SUITS ROCK

registered: 10-October 06
playa id: 26

http://vbox7.com/play:4ff2e08a

bebe каза: (преди: 6 дни и 22 часa)
IOOIO TI SI EBAHTI I MANGALA 6TOM NE TI HARESVA SNOOP DA TA EBA V GLUPAKA AKO TE SRE6TNA NQKADE 6TE TI RAZBIQ MANGALSKATA MUTRA V NQKOY BURDUR 4ULI BE 6TA EBA V MIRIZLIVIA KLU6ARIN 6TA EBA V MIRIZLIVECA 6TIIIIIIIIIIIIIII 64UPQ GLAVATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA P E D A L S I B E M I R I Z L I V

6A VI QBA MAYKITE NA VSI4KITE AKO NE SE POKLONITE NA SNOOP AKO VI E MIL JIVOTA QSNO LI E BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE IT'S TICK TACK TO PO 3 MATHER FUCKERS ON THE FLOR

samo taka pi4 stabilen si be ku4e

trqbva da se podkrepq me houmi
po4va6 gi taka :tick tack to 3 muther fukers on the jack ass flour

bebe каза: (преди: 6 дни и 23 часa)
ne ste qli takav perdah kato moq

ot men po otmustitelno luda4e ne ste vijdali mayka vi da eba

6te vlezna v bolnicata ne za6toto 6te ste me nabili a za6toto ot mnogoto kur6eta koito sam vi vkaral v debelata mirizliva burna mi e poteklo kruv ot racete

6te s4upq rekordite po s4upeni 4ove6ki kosti apak vie 6te priberete nagradata da si mislite za men dokato doyda otnovo

I vill have you jipsies runing like a olimpic champions

ve4e me draznite i bez pri4ina 6e va eba v gaza mangali ve4e sam besen

diz post has been edited by Десо: Jun 7 2007, 12:35 PM
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 7 2007, 12:35 PM
post #140

69

буууууууууууууХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+Quote Post
El Tigre
post Jun 7 2007, 03:26 PM
post #141

Хейтър

crew: str8 P.I.M.P's
registered: 15-October 06
from: СОФИЯ
playa id: 29

Мухаха, развилнял се фен на Снууп (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) още един бисер от мене...
Час по литература, 8-ми клас, столичното 18-то СОУ. Да наречем за по-кратко героите "Г"(Госпожа) и "У"(Ученик).
У (четейки текст от учебника се запъва) : Госпожо, какво е вЪвел? (с ударение на Ъ)
Г : Ми не знам какво е, може би е допусната правописна грешка, може би искат да кажат "възел".
У (изведнъж зацепва) : Ааа, да бе, автора е възел в произведението!!!
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Jun 7 2007, 11:51 PM
post #142

UGH!

QUOTE(bate_pe60 @ 8 Jun 2007, 00:20 @ krechetalo)

О (IMG:style_emoticons/default/drunk.gif) НЕБЕСАА !

ми бате точно си го казвал...
са там не знам кво що ... ама ... АМА... АМААА !!!!! си имаме уважението с ... как им беше името ? стрийт ? какво стрйийт? стига, пораснете...
я не пеем за мръсни сделки, хем колко пъти съм се пазараил с куките и едва и не ебах полицайка за да не ми пише акт за превишена скорост, вие ше ми разпраате за "тъмни сделки" и тнтнт...
АЗ СЪМ СЪНЧО И ИДА ОТ ГОРИЦА, ДА ВИ КАЖА ЛЕКА НО
ДЕЧИЦА.
фреша го каза точно.
*

+Quote Post
бълвоч
post Jun 8 2007, 09:04 AM
post #143

The Bad Touch

аре да им посветим нещо (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
аз си го мислех скоро
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 8 2007, 11:21 AM
post #144

69

кво ? как ?
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 12 2007, 09:37 AM
post #145

Elite Member

заформя се пърформанс батъл между бате пешо и форума на 345 (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 12 2007, 09:40 AM
post #146

69

QUOTE(ground zero @ Jun 12 2007, 10:37 AM) *

заформя се пърформанс батъл между бате пешо и форума на 345 (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

Я Я Я Я ?Я ?Я?ЯЯ?Я?Я
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 12 2007, 09:43 AM
post #147

Elite Member

в последно време цитатите са само от тях и са доста конкурентни
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Jun 12 2007, 09:56 AM
post #148

UGH!

QUOTE(bate_pe60 @ 8 Jun 2007, 23:09 @ kre4etalo)

чао. пиши ме у темата "изчезнали форумци".

няма го вече (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
+Quote Post
kOFA zLAtO
post Jun 12 2007, 09:56 AM
post #149

69

QUOTE(parieno @ Jun 12 2007, 10:56 AM) *

QUOTE(bate_pe60 @ 8 Jun 2007, 23:09 @ kre4etalo)

чао. пиши ме у темата "изчезнали форумци".

няма го вече (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

праи се!
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Jun 12 2007, 09:58 AM
post #150

UGH!

QUOTE(bate_pe60 @ 12 Jun 2007, 00:59)

влизам от време на време без да се логвам и ви чета постовете. то се вижда айпито ми разбира се. но няма какво да пиша повече тука.

бати човека е (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
+Quote Post

27 pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 playa(z) are reading this thread (1 agents and 0 undercover playaz)
0 playaz:

- ЯКАТА РАБОТА date & time: 20th September 2019 - 05:50 AM