IPB

word, homie! ( ENTER | register )

42 pages V « < 40 41 42  
Reply to this topicStart new topic
> Barça
SUPERMAN DAT HO
post May 21 2014, 09:08 AM
post #2051

Elite Member

crew: Platinum members
registered: 28-September 06
playa id: 3

wsyshnost изглежда доста по-добре (IMG:style_emoticons/default/sunglasses2.gif)

(IMG:https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10369741_10152573583559305_315237325261138414_n.jpg)

(IMG:http://i312.photobucket.com/albums/ll349/Todosobrecamisetas/Clubes%202014/14BARCALEAK2.jpg)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
beastie
post May 21 2014, 10:02 AM
post #2052

registered: 3-October 06
playa id: 17

Бих казал, че е перфектен. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
+Quote Post
El Tigre
post May 22 2014, 04:11 PM
post #2053

Хейтър

crew: str8 P.I.M.P's
registered: 15-October 06
from: СОФИЯ
playa id: 29

Абе, Тер Щеген подписал за 5 години, разбрах (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jun 5 2014, 12:12 PM
post #2054

Elite Member

deso, я сподели оптимистично мнение за ситуацията луис енрике - рафа алкантара, нали точно при него беше цял сезон..
+Quote Post
illmatic
post Jun 18 2014, 05:47 PM
post #2055

The King from Queens

playa id: 4

искам да ви споделя, че не знам, как да приемам трансфера на ракитич. Нещо не ми е особено симпатичен на тоя етап и не съм никак убеден, че той е човекът, който а) да пасне на стила на игра на барселона и б) да замести шави (тва последното пък съвсем). Дано ме оправдае, ама нещо тая трансферна политика да разчитаме на разни хора от други отбори, при това на ключови позиции, не ме кефи.

В това число слагам до някъде и завърналите се деолофлелу (или там както се зове) и рафиня. Тоя първият колкото пъти съм го виждал, толкова пъти съм смятал, че е адско дърво. За втория нямам впечатления май много много.

И няма ли да махаме и разни вечни надежди вече - тоя телото ме дразни като го гледам да играе и фактът, че по няког отборът се нуждае от него и той върши работа с единственото си качество (неговото си пускане на топката и бързото й догонване), е скандален!
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jul 1 2014, 09:42 AM
post #2056

Elite Member

(IMG:http://i.imgur.com/FREKgrx.jpg)

еми който си е купувал тениска, тва беше

от отбора без спонсор до отбора с лого на гърдите, гърба, ръкава и вътрешната страна на тениската

+Quote Post
illmatic
post Jul 1 2014, 10:41 AM
post #2057

The King from Queens

да има еба майката нещастна смешна, шибаняци долни гнусни, дано умрат и всичките комисионни отидат за антибиотици на близките им!
+Quote Post
lpcrooks
post Jul 1 2014, 12:40 PM
post #2058

playa id: 16

Мега зле.
+Quote Post
El Tigre
post Jul 1 2014, 01:18 PM
post #2059

Хейтър

Т'ва за другия сезон (IMG:style_emoticons/default/yeah.gif)

(IMG:https://pbs.twimg.com/media/BrYWcpkCUAEywPP.jpg)
+Quote Post
El Tigre
post Jul 11 2014, 02:41 PM
post #2060

Хейтър

И сега к'во, Suarez IN Alexis OUT. Доволни ли сте от тая врътка?

Suárez will be presented on Wednesday. Cant be done at Camp Nou due to punishment so the club will do it in the nearby Auditori 1899
+Quote Post
beastie
post Jul 11 2014, 05:44 PM
post #2061

playa id: 17

Недоволни (IMG:style_emoticons/default/badegg.png)
+Quote Post
illmatic
post Jul 11 2014, 05:50 PM
post #2062

The King from Queens

аз съм доволен от суарез, но колкото и да го псувах чудото през годините, имаше други, които заслужават повече да се махнат преди него..
+Quote Post
illmatic
post Jul 24 2014, 03:14 PM
post #2063

The King from Queens

Нека направим кратък обзор на трансферите до момента:

ИН
- тер Стеген /вратар/ - 12М
- Клаудио Браво /вратар/ - 12М

- Жереми Матийо /защитник/ - 20М

- Рафиня /халф/, връща се от наем
- Иван Ракитич/халф/ - 18М

- Деуолофеу /нападател/, връща се от наем
- Луис Суарез /нападател/ - 81М

АУТ

- Валдес
- Пинто

- Пуйол

- Фабрегас - 33М
- Дос Сантос - 2М

- Куенка
- Санчес - 42.5М
- Тейо /под наем, ама може да си го купят/
- Кркич - 4М

За вратарите нямам какво да кажа - ще ги видим, но по-зле от последния полусезон 100% няма как да е и като цяло много се радвам, че тоя дългокос диджей се разкара най-накрая.

При защитниците - ставаме малко като Юнайтед с халфовете последните 5 години. Напуска Пуйол, Мъжкарано най-вероятно ще си заиграе халф, а ние оставаме с Пике и Бартра.. ми тва е несериозно. Тоя Матийо, дето сме го взели, според мен е скандален трансфер - 20М евро за някъв 30 годишен защитник, майна. ЕБАСИ ТРАНСФЕРНИЯ УДАР! Дано играе хубаво момчето, ама като цяло бъдещето със сигурност не е в него.

Халфовете - добре, че кекс се махна. Преди много ме кефеше, дано да заиграе пак, ако успее да се оттърси от пораженческия си манталитет, придобит в арсенал, дето вика Дени. Тоо дос сантос.. вечната надежда, жив и здрав. Лошото е че и тоя Рафиня ми е същия - все е много добър, все е сега ще изригне и все не го прави. Скептично настроен съм към него и по-скоро искам да поема след останалите подобни.

Което ме води директно и към нападателите - Много се радвам, че Куенка, Тейо и Кркич си заминаха. Първите двама ми скъсваха достатъчно нервите през последните два сезона. Лошото е, че се върна тоя деулофлеу, дето бил легенда в евъртън (според него си, нали) и ще трябва да му се дава шанс и на него, а според мен е голямо дърво и той. Дано ме опровергае.

Луис Суарез е единственото попадение (ако изключим вратарите, които ги купувахме, щото иначе сме с 0, че гледам, че и третият сме го шитнали на някъде) и се надявам тримата с Меси и Неймар да мачкат здраво. Зад тях Иниестичка с Шави/Масчерано и Бускец (IMG:style_emoticons/default/inlove.gif)

И най-големият проблем - къде са попълненията от школата, които заслужават да заместят сегашните звезди? Бартра ме кефи, ама къде са другите??
+Quote Post
El Tigre
post Jul 24 2014, 04:11 PM
post #2064

Хейтър

МатиО определено е доста, хм...странен трансфер. Доколкото имам наблюдения върху Валенсия, той там играеше предимно като ляв бек. Не че не съм го виждал и не може да играе като централен защитник, но определено го използваха доста повече като бек. Не е лош футболист, но на 30 години мисля, че ви изклатиха яко с трансферната цена. Определено е ъпгрейд в сравнение с Бартра, примерно, но съм съгласен с Чочо. Надявайте се да имате предвид някой по-утвърден ЦЕНТРАЛЕН защитник, че нещата отзад няма да са много по-добре от края на миналия сезон (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Вратарчетата са стабилни и двамата, тоя Тер Щеген според мен ше стане страшен вратар. Язък, че играе точно в годините на Нойер (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jul 24 2014, 04:14 PM
post #2065

Elite Member

Куенка беше контузен ного дълго време, Рафина под наем и като цяло не е получавал много шанс.. От резервите, за които питаш е Серхи Роберто.

ЛУИС СУАРЕЗ е страшен трансфер, супер много се кефя. Както и за вратарите, макар че положението с Валдес беше много тъпо..
но тоя Матиьо съм го виждал във Валенсия и както се беше изказал Рафа Маркес от Мексико (IMG:style_emoticons/default/sunglasses2.gif) тоя изобщо няма качествата за Барселона, независимо на ква цена е, а па тая дето Барса дават е направо скандална. Барселона обикновено търси разиграващ защитник, тоя нито е добър разиграващ, нито е добър защитник, нито е млад и перспективен, сигурно го взимаме за некв бек ъп вариант през второто полувреме и някой ако се контузи, но все пак моеше да е някоя резерва от Б отбора, вместо 20 млн. 30 годишен

Ракитич доколкото чета на световното се показал като добър черноработник, освен, че в Севиля играе зад нападателите и е креативен, дано да е некв що годе сносен трансфер тва. Но като цяло отбора започва да прилича на Реал - купуват се некви звезди, подписват се некви договори, хиляда спонсора, испанците(или каталунци) стават все по-малко..
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Dec 20 2014, 12:26 PM
post #2066

Elite Member

Ерик Абидал братле
(IMG:http://i.imgur.com/hATKQCX.gif)

Официално е спрял с футбола, говори се, че от догодина почва нещо си в Барселона. Още ми е тъпо тоя педал долен Сандо как не му поднови договора да си изкара последните 1-2 години в Барселона, при все, че щеше да е и полезен (предвид умрелата защита) и тва било по-трудното решение. Смешник.
+Quote Post
desoe
post Dec 22 2014, 11:52 AM
post #2067

SUITS ROCK

registered: 10-October 06
playa id: 26

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...-Guardiola.html

шави треньор с асистент пуйол да надъхва играчите в съблекалнята - звучи като добра комбинация
+Quote Post
El Tigre
post Dec 22 2014, 02:22 PM
post #2068

Хейтър

Да влизат в съблекалнята на Б отбора първо, че снощи 7:0 от Валядолид (IMG:style_emoticons/default/bye.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jan 7 2015, 01:22 PM
post #2069

Elite Member

http://www.espnfc.com/spanish-primera-divi...y-graham-hunter
+Quote Post
illmatic
post Jan 7 2015, 02:18 PM
post #2070

The King from Queens

не мога да повярвам, че никъде не съм изразил скептицизма си и в последно време разочарованието си от татуирания ни треньор! (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) прочетох темата некви месеци назад и съм хранил сумати хора, но не и тренера ни! доста неадекватен човечец се оказва.. аре да се взима в ръце или да го махат верно, както пише и в тая статията горе, че не остана време да спасяваме титлата..
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Jan 7 2015, 02:18 PM
post #2071

peem kur

crew: Mеmbers
registered: 25-October 07
playa id: 329

Всички ми се подиграваха, като казах, че Меси ще отиде в Челси, но ако енрике продължи да си го мери с Меси, нищо чудно да ми подарявате екип на Меси за рд (IMG:style_emoticons/default/sunglasses2.gif) Или по-рано ако се намери купувач за Азар.
+Quote Post
illmatic
post Jan 7 2015, 02:59 PM
post #2072

The King from Queens

да не прекаляваме със сънищата. По-вероятно е Енрике да поеме челси от колкото меси да отиде там (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) Ако енрике продължи да си го мери с меси дори тея тАпаци от сегашния борд на директорите или там квото е, ще изгонят енрике преди да пуснат меси да си тръгне..
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jan 7 2015, 04:16 PM
post #2073

Elite Member

иаме мач с атлетико в неделя (от 22), според мене луис още след него може да е чао (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

Иначе не виждам челси как ще вземат Меси без да треа да си продадат половината отбор заради финансовия феърплей, няма да се размине само с Азар (IMG:style_emoticons/default/winka.gif) Всъщност, реално, само Байерн може би могат..

но тва така или иначе са глупости, както си е останал в тях точно в тоя ден, за тренировката след мача, в който остава резерва, не защото е болен, така и тва, че клика из интернет НЕ е за да покаже, че отива в челси братле, в смисъл.. сериозно, не мога да повярвам че хората подскачат (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

Сегашния борд, колкото и да са тъпи, със сигурност биха изритали луис и още 10 треньора ако тва ше заържи Меси. Тва, което мен ме дразни е, че те както са си толкова тъпи е по-вероятно да направят тва, отколкото да вземат 1 нормален.

Гледах некви лафове на Ицата, не съм го вярвал че ше стане но съм много съгласен с него..
"They could return to the days of Louis van Gaal, where they won the title, but only 13,000 people came to the stadium
Barca are following the same path they followed under Joan Gaspart.They spent millions & millions on players who are worthless
Bartomeu isnt a President. He’s an officer who arrived on the rebound because a wimp (Rosell) left
Leo is going to lose another Ballon d'Or because of those chumps"

което е некв превод, нали, абсурдно е да мислим, че hristo го е изрекъл на английски

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2015/...st-pamper-messi

+Quote Post
illmatic
post Jan 7 2015, 05:10 PM
post #2074

The King from Queens

ще бе, айм вери лайк, може да си го е казал човекът, все пак е в маями, там освен основния испански се говори и английски, така че.. (IMG:style_emoticons/default/bigok.gif)

иначе колкото и да е шокиращо, днес браузвайки разни стари неща из форума и като новини, видях, че стоичков е предрекъл доста отдавна некви неща, свързани с всичките тея тапаци..

Иначе реално погледнато, дори да изритат луис енрике (което не казвам, че ще или трябва да стане на 100%, може пък да избухне с игра отборът и да му е трябвало време, не знам, въпреки че търпението ми определено е към края си), кой ще е нормалният треньор, който да вземат? Сериозно, аз не се сещам така на прима виста. Тоо побъркания, дето пеп беше ходил при него ли?

Иначе последното, което чета тея дни, е че Лапорта щял да доведе Пеп като спортен директор със себе си.. аз така и не разбрах каква точно е ролята на заемащия тази позиция - той ли прави трансферите или треньорът? Ако треньорът си ги решава а той само прави договори и тем подобни, ми не знам, защо ще занимават Пеп с такива глупости..
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Jan 7 2015, 05:20 PM
post #2075

peem kur

В момента положението е или Меси, или енрике. Да видим какво ще изберат. Иначе играчи за продаване в Челси има, има и спонсори.

+Quote Post
desoe
post Jan 7 2015, 06:51 PM
post #2076

SUITS ROCK

QUOTE(GEEKED UP OFF THEM BARS @ Jan 7 2015, 07:20 PM) *

В момента положението е или Меси, или енрике. Да видим какво ще изберат. Иначе играчи за продаване в Челси има, има и спонсори.

какво има да гледаме бе, братле (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

енрике е аут от барселона до няколко седмици, след което всичко е ясно - идва някво треньорче, колкото да изкара сезона, после през лятото избори (официално потвърдено днеска от бартомеу) и се връща жоан лапорта на бял кон, за да спасява клуба.
+Quote Post
desoe
post Jan 7 2015, 07:03 PM
post #2077

SUITS ROCK

иначе това блогче ми хареса на мен, защото още преди да съм го прочел, вече си мислех същите неща, свързани с фолването на челси в инстаграм. много хитър ход на меси, избран в много специфичен момент, който носи със себе си сериозни последствия със само един клик - хаос, страх, криза, а днес и най-сетне потвърждаването на нови избори през лятото

http://lucasammr.com/2015/01/05/d10s-write...-crooked-lines/
+Quote Post
illmatic
post Jan 7 2015, 07:46 PM
post #2078

The King from Queens

добре, бе, ама тея избори през 2015-та (което ме кефи като цяло, щото е възможно най-скоро) означават, че лапорта няма как да вземе пеп с него - там за къвто и да е пост да го спряга..

и пак питам - КОЙ ще е тоо треньор??

иначе не знам, колко пъти още да обясня, че ситуация меси или еди кой си не съществува (IMG:style_emoticons/default/haha.png) който и да е тоо някой си - луис енрике, бартомеу, росей,.. като това не е само хубаво, в интерес на истината. Някой трябва да му нашока канчето на тоо меси, че от както беше сериозно контузен не може да се раздаде като хората (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Jan 7 2015, 07:57 PM
post #2079

peem kur

Ще изгонят поредния треньор, но не може постоянно да се съобразяват с Меси, защото Меси не е вечен. Меси има 3-4 години още силен футбол и колкото и рекорди/трофеи да се подобрят/спечелят, нали пак ще трябва да се играе или Барса ше се закрива (IMG:style_emoticons/default/haha.png) Защото е ясно, че към момента има Меси, има Барса.

Аз лично не мисля, че ще го продадат точно сега през този прозорец, а може би лятото.
+Quote Post
illmatic
post Jan 7 2015, 08:02 PM
post #2080

The King from Queens

братлееееее, все едно споря с Роко (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

ще се съобразяват с Меси, докато Меси е най-добрият играч в света, след това ще продължат да се съобразяват с него, докато е в топ играчите на света. След това ще спрат, а той ще отида да поцъка за росарио юнайтед.

Нямало сега да го продатат, сигурно, но виж лятото нещата са почти сигурни (IMG:style_emoticons/default/haha.png) то ако росей не се беше оттеглил токувиж да бяхте измислили двамата една размяна Меси - Азар, та можеше дори да успееш да договориш и нещо отгоре, щото азар е по-млад, по-перспективен, у-а (IMG:style_emoticons/default/bigok.gif)
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Jan 7 2015, 08:14 PM
post #2081

peem kur

Да си държат цел живот вместо да си оправят живота (IMG:http://zlina.org/cifra/style_emoticons/default/bigok.gif)

Ако искаш може да се хванем на 1 kfc (IMG:style_emoticons/default/haha.png) на бас, че ще го продадат до 1 година (примерно до 31.01.2016)?
+Quote Post
desoe
post Jan 7 2015, 11:27 PM
post #2082

SUITS ROCK

при това ръководство бих се съгласил с теб, но на този президент и администрацията му остават още шест месеца живот. това не е левски, където батков може да си стои цял живот и да прави каквото си поиска. разликата между барса и реал с останалите клубове е това, че когато клубът тръгне да потъва, просто се правят избори и се избира нов президент. клубът не зависи от мустакати собственици, руски милиардери, араби с чалми и т.н.

diz post has been edited by desoe: Jan 7 2015, 11:29 PM
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Jan 8 2015, 10:06 AM
post #2083

peem kur

И на мен ще ми е странно да го продадат, но
-дори и да има нов президент, ок, ще изкара 2-3 години и след това пак ще дойде някой, който не може да се разбира с Меси и пак ще се заговори за продажба, ако вече не е продаден.
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jan 8 2015, 10:26 AM
post #2084

Elite Member

az се хващам на кофата веднага, верно, чак след година и полвина ше я опитам, но кво (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

виж ква е aнaлогията,
все 1 да си доктор гастроном, и в понеделник да си заподскачал, понеже меси има стомашни проблеми и сигурно търси доктор и може да избере тебе (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

понеже той "атакува" (а може би и без кавички) треньора с ена новина и ръководството с друга - и за двете е ясно, че са "атака", а не факт, но ти се хващаш за едното, понеже го приемаш лично (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

sega погледнах блога, понеже Любчо явно не е, виж само тоя пасаж:
He has been following City for quite some time, mind you. But He decided to follow Chelsea, and Courtois and Filipe Luis on the same day Zubi and Puyol left the club, and a few days after the world was told FC Barcelona, one the richest clubs in the world, could not sign anyone until 2016. He knew exactly what he was doing.

With one click, He is telling us: “Hey, we need to get this board out. This coach out. I cannot make any of you, or myself, happy again if we do not change things. So, move. I will wait for you. I will not openly speak against them, cause you know how reserved I am. But this will get the whole world’s attention. They won’t be able to handle the pressure, but you, the socis, have to help me out. Push them out. They half one foot in the snow already”.
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Jan 8 2015, 02:20 PM
post #2085

peem kur

Четох го това точно (и ме подразни, че пише с главна буква все едно Меси е БОГ (а всички знаем кой е той - ЗЛАТАН (IMG:style_emoticons/default/sunglasses2.gif) ) )

Лятото всички тея спекулации бяха шега (за Фабрегас и жена му, училища, английски). Сега продължават да бъдат шега(за соц.мрежи), но е ясно, че Меси не е доволен и Барса нищо не може да направи, ако някой е склонен да плати сумата, която е в договора, за освобождаване. И вече всичко ще е в ръцете на Меси дали иска да подпише или не. (Аз мисля, че няма да го направи нито сега, нито лятото) НО е напълно възможно да има оферта с to4nata сума.

Колкото и смешно да звучи, спонсор на Челси от лятото стават Turkish Airlines, за които се говори, че ще дадат част от парите за трансфера, заедно с Адидас.

+Quote Post
desoe
post Jan 8 2015, 02:52 PM
post #2086

SUITS ROCK

лапорта вече извади един път клуба от тинята, наследявайки дори три пъти по-лош президент от росел и бартомеу, вярвам че може да го направи и отново. аз лично не съм притеснен, имам му пълно доверие, че ще успокои нещата. най-важното му решение обаче ще е кой да бъде трнеьор, защото моментът е доста деликатен. другото лято няма да се правят трансфери, което означава, че трябва наистина да се избере точния човек, иначе с наличните играчи няма да имаме шанс за нищо съществено.

п.с. то това решение няма да го вземе той де, а сигурно кройф. както винаги е било досега.

diz post has been edited by desoe: Jan 8 2015, 02:53 PM
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jan 8 2015, 03:27 PM
post #2087

Elite Member

ситуацията с парите не е защото челси ги няма и без спонсор, а за FFP - ако Челси вземат Меси за 150млн с договор за 5 догини, те не се смятат като 150 загуба за тая година (така че да го компенсират с някви трансфери веднага) - смятат се като минус 30 млн. за всяка от петте, т.е. имаш 5 годишен постоянен минус.. Отделно има и некви точки за заплати и кво ли още не, FFP е документ от 90 страници и обхваща бая, но мисълта ми е, че не много клубове могат да си позволят Меси, а заради тея ограничения стават още по-малко.

ПП: златан е бок колкото и тончи кукоч е.
+Quote Post
desoe
post Jan 8 2015, 04:21 PM
post #2088

SUITS ROCK

аз не съм и убеден, че роман като цяло може да извади 250 млн. за един играч. роман не е това, което беше преди десет години. според мене има само три клуба, които могат да дадат 250 милиона за меси - реал мадрид, манчестър сити и псж. а последните два вече са разследвани, ако не и наказани за ФФП
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jan 8 2015, 05:35 PM
post #2089

Elite Member

а за Фабрегас не знам за кво става дума, тук определено не сме се шегували относно вероятността му да бъде продаден, то тоя трансфер неговия не е иницииран от него, а от клуба. Предложен е бил на арсенал, те не са го искали, оттам е предложен на Челси.

супер ясно е за него, Барселона ако НЕ искаха да го продават и въпреки тва се беше озовал в Челси щеше да е срещу сигурно 80-100 млн, не за парите за които отиде.
+Quote Post
illmatic
post Jan 8 2015, 08:50 PM
post #2090

The King from Queens

шегата с кекс пак е свързана с меси - там жените им си били приятелки, не знам си кво, английски, училищата.. пак ставаше дума за трансфер на меси покрай кекс, а не за трансфера на кекс (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jan 9 2015, 11:54 AM
post #2091

Elite Member

aa (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) ok (IMG:style_emoticons/default/emoticon-0148-yes.gif)
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Jan 19 2015, 11:15 AM
post #2092

Elite Member

a toq е ония дето барса го взе от сити, после беше в барса Б и сега е под наем в севиля

+Quote Post
desoe
post Mar 21 2015, 07:35 PM
post #2093

SUITS ROCK

най-големия бок сред коментаторите.

https://www.youtube.com/watch?v=z94863fDclE
+Quote Post

42 pages V « < 40 41 42
Reply to this topicStart new topic
3 playa(z) are reading this thread (3 agents and 0 undercover playaz)
0 playaz:

- ЯКАТА РАБОТА date & time: 23rd October 2017 - 10:54 PM