IPB

word, homie! ( ENTER | register )

10 pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> iphone vs. android
deadlymind
post Dec 26 2011, 03:20 PM
post #1

crew: Platinum members
registered: 29-September 06
playa id: 6

става дума за ей тоя модел на htc - sensation xl:

(IMG:http://www.thebesthandphone.com/wp-content/uploads/2011/10/htc-sensation-xl.jpg)

а айфона съответно не е тоя, ами белия 4s.

искам феновете и на двете неща да ми спорят тука за плюсове и минуси и да ме зарибяват, все едно от тех ше го взимам (IMG:style_emoticons/default/money.png)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 26 2011, 03:24 PM
post #2

UGH!

crew: Premium
registered: 3-October 06
from: hatecity
playa id: 14

между тея 2те си вземи iphone-a.

хтц-то има:
1но ядрен процесор на 1,5гхц / айфона 2ядрен

резолюцията на дисплея на айфона е доста по висока от тази на хтцто

склонен съм да заложа , че батерията на айфона държи повече

ако за първи път ще ползваш смартфон , според мен епълската операционна система е по-лесна за усвояване .

казвам ти го като фен на ХТЦ :Д
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 03:41 PM
post #3

на тебе разчитах, ама явно htc-то ше бъде разгромено (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) са и оня айфонолюбец стоян като се появи...
+Quote Post
desoe
post Dec 26 2011, 03:44 PM
post #4

SUITS ROCK

registered: 10-October 06
playa id: 26

ако ше си взимаш sensation, не е ли по-добре да си вземеш предишната версия (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)

най-малкото е с двуядрен процесор, а XL-а се води няква гъзарийка май единствено заради beats профила (и слушалките) нa dr.dre. поне аз не съм наясно с кво друго "превъзхожда" оригиналния sensation, демек като моя. но от личен опит ти казвам, че саундът на оригиналния senstation също си е перфектен, и то при положение, че ползвам слушалките от комплекта (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

да не говорим, че и логото нa beats, дето са го изтипосали на гърба на панела, ми изглежда като онея стикери, дето хората си лепят по капаците на лаптопите (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

(IMG:http://mobilenbutic.com/img/products/products_2054_864073978htc-sensation-xe.jpg)

дори и само заради това не бих си го взел, според мене преебава визията на целия телефон (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

за айфон нищо не мога да ти кажа, не съм ползвал.
+Quote Post
desoe
post Dec 26 2011, 03:46 PM
post #5

SUITS ROCK

ако искаш, другата седмица може да си уговорим среща и да се видим, да ти дам да го разцъкаш.
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 03:53 PM
post #6

е то не е за мене, но не съм го писал тва, щото няма особено значение. иначе и на мен чисто визуално тоя белия ми изглежда много по-яко от твоя (просто ме кефи бялото много, не че твоя е лош, дори напротив), а и дисплея му не е ли по-големшък?

иначе не знам за къв стикер говориш, има си и нормални задници, поне по гугъл:

(IMG:http://www.planetinsane.com/wp-content/uploads/2011/10/HTC-Sensation-XL-e1318174478178.jpg)

тва за тва бийтс аудио и аз неам идея кво е, ако може някой да разясни.. и наистина доста тъпо да направят по-нов модел с по-слаб процесор.

доколко процесора има значение в един, все пак, телефон, също ако може някой да ми разясни по-подробно. (IMG:style_emoticons/default/winka.gif)
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 26 2011, 03:55 PM
post #7

UGH!

да иначе ако се чудеше между sensation XE и iphone 4s със сигурност щях да се пусна с хтцто

иначе разликата между твоя сеснейшън и сенсейшън ХЕ е оверклока на процесора до 1.5 гхц, а и батерията е доста по-голяма

diz post has been edited by parieno: Dec 26 2011, 03:55 PM
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 03:56 PM
post #8

е добре де, какво толкова му е по-добро тогава на XE от XL ;D

аз искам другия чисто визуално, щото.
+Quote Post
desoe
post Dec 26 2011, 04:01 PM
post #9

SUITS ROCK

и на двата sensation-a дисплея е еднакво голям - по 4.3 инча. на айфон-а е 3.4

да иначе ако се чудеше между sensation XE и iphone 4s със сигурност щях да се пусна с хтцто

парите май ти усложни живота още повече (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
desoe
post Dec 26 2011, 04:03 PM
post #10

SUITS ROCK

говоря ти иначе за червеничкото лого нa beats в долната част на панела, което поне според мен (други може и да ги кефи), естетически преебава телефона. но аз съм малко чалнат по отношение на тия детайли, така че не ми обръщайте внимание (IMG:style_emoticons/default/winka.gif)
+Quote Post
lpcrooks
post Dec 26 2011, 04:12 PM
post #11

playa id: 16

Аз съм за айфона. Просто това е най-елементарно направения телефон. Ако ти трябва за снимки, разни приложения (игрички и други простотийки), музика и пр., айфона за мене е най-добър. А и е като за идиоти (перфектен е за мен, демек...жалко, че нямам пари да си го зема (IMG:style_emoticons/default/haha.png) ). Освен това, 4с има някои подобрения, които са доста добри (тва лично мнение). Пък е и по-малък - НТС ми е малко доста големичък. Не знам как са ценово обаче.
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 04:14 PM
post #12

е мен ме кефи да е по-голям.. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ааа, добре де, дайте нещо за минусите на айфона.. ? или тия неща, дето викаш, че те кефят, примерно ;D абе по-конкретно, като цяло.. хахах
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 26 2011, 04:14 PM
post #13

UGH!

QUOTE(deadlymind @ Dec 26 2011, 03:56 PM) *

е добре де, какво толкова му е по-добро тогава на XE от XL ;D

аз искам другия чисто визуално, щото.

оп , забравих да напиша , че ХЕ-то е с 2 ядрен процесор на 1.5 гхц , на десо сенсейшана е с 2 ядрен на 1,2 гхц, а пък ХЛ е с 1 ядрен на 1.5 гхц
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 04:16 PM
post #14

тва наистина е мега тъпо. а в кво ше ми се отрази главно? щото ебаси, все пак телефон е, малко ли му е едноядрен на 1.5... като се сетя моя първи компютър колко беше... (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
lpcrooks
post Dec 26 2011, 04:17 PM
post #15

При нормалната 4-ка знам, че често губи обхват. Минуси - може ли да прави клипчета? (IMG:style_emoticons/default/haha.png) Освен тва, мисля, че още няма ММС, а и СМС-ите са доста гредави - като цял диалог са, не можеш да триеш по 1 СМС, трябва да изтриеш цялата дискусия. Поне беше така на по-старите модели. Стоян да каже.

П.П. По-добър дисплей от на айфон няма, тва чисто информативно.
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 04:18 PM
post #16

ааа, също така.. нещо за стария айфон, тоя без S.. колко по-зле е от 4s?
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 26 2011, 04:22 PM
post #17

UGH!

стария е с едно ядрен процесор , което при епълската операционна система не знам дали е от чааак такова значение , както при андроид . Иначе стария пак е с много готин дисплей , камерата му е 5 мегапиксела и е по кофти от доста други модели от същата година. Гадното е , че в момента ако си купиш нов айфон , ще дойде с iOS 5 , който до колкото ми е известно все още не може да се jailbreakва / ей кей ей да се отключва и да си сваляш безплатни апликаций/

а и е морално остарял вече , поне според мен. Няма смисъл да даваш хиляда лева за телефон от 2010г освен ако не е със злато по него (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

diz post has been edited by parieno: Dec 26 2011, 04:23 PM
+Quote Post
illmatic
post Dec 26 2011, 04:28 PM
post #18

The King from Queens

registered: 28-September 06
playa id: 4

два пътои. като процесор. Иначе като цяло не е никак много по-зле.

Обхватът се губеше при 4 и то при първите модели. Ако си вземеш нова четврока, гаранция няма да имаш грижи с обхвата. Смсите отдавна се трият един по един, клипчета се правят с ХД резолюция, ммси се пращат и приемат също отдавна без прблем.

Диспелят на айфон е ненадминат. Точка.

По-малкият дисплей на айфон може да ти е тегав, ако ще пишеш дисертация на него или ако ще проектираш апартамент, ама иначе е предостатъчен, уверявам те. Също така с него спокойно можеш да боравиш с една ръка - държейки телефона в дланта си и пипайки всичко с палеца.

За айфона няма вируси.

иОС е най-юзърфрендли и супер интелигентан операционна система. Другите са по-тромави, по-трудно се свиква с тях и по-често крашват.

не знам кви са мегапикселите на различните телефони, но и4 прави СТРАШНИ снимки, и4с прави още по-добри. И да има по-големи мегапикслеи съм почти убеден, че никой няма да ти изкара по-хубава снимка като качество..
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 04:28 PM
post #19

вероятно на лизинг ще се взима, от глобул.. пари на куп толкова много абсурд ;/ ако имате некви други предложения за лизинг само за айфона, да не е от глобул, или изобщо.. ще ги изслушам.

http://globul.bg/bg/iphone_leasing.html

ей го иначе, за 16ГБ говорим, нали..
+Quote Post
illmatic
post Dec 26 2011, 04:31 PM
post #20

The King from Queens

а, и не бих ти изтъквал минусите на другите телефони, щото не съм толкова запознат. Но мога да те уверя, че и през ум не ми минава да мина на друг телефон.

А и белият, който години наред си взимаше хтц и му се кефеше и се смееше на айфона и ми изтъкваше некви такива неща за процесори и прочее, си е купил айфон и каза, че е в пъти по-добър.

А, да. И браузването в нета с айфон е много, ама много по-добро, удобно и прочее.
+Quote Post
lpcrooks
post Dec 26 2011, 04:41 PM
post #21

Еми начи няма минуси (IMG:style_emoticons/default/haha.png) На мене инфото ми е старо, ама и тва е, щото нямам такъв телефон, нали (IMG:style_emoticons/default/cry.png) Чавдаре, направи нещо по въпроса (IMG:style_emoticons/default/losh.gif) Иначе да - забравих и за броузването - айфонът е страшен в това отношение. А нормалната 4-ка като за 5 мп камера прави ебати добрите снимки. Моя телефон също е 5 мп, а снимките са ебати боклуците (IMG:style_emoticons/default/haha.png) 4с е с 8 мп, ако не се лъжа (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 26 2011, 04:46 PM
post #22

UGH!

4с е с 8мп и с допълнителна camera lens ( не мога да се сетя как се наричаше ) , която спомагала за снимките. Браузването при никакви обстоятелства не е по-добро от това на ХТЦ , в никакъв случай.

като говоря за ХТЦ , говоря за хедлайнерите и най-оборотните модели като
DHD , sensation , sensation XE , evo 3d , etc. , защото другите са бюджетни телефони , които по никакъв начин не са интересни.
+Quote Post
desoe
post Dec 26 2011, 05:12 PM
post #23

SUITS ROCK

е тва па за вирусите.. ти откъде тряя да си свалиш някъв app, че даже и да успееш да хванеш вирус?

в смисъл, в android market-а нещата са сваляни по около милион пъти от различни юзери, тоест гаранция няма как си лепнеш вирус оттам. освен ако няма някъв друг разпространен начин да хванеш вирус, освен от сваляне на апликации и тем подобни неща
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 05:14 PM
post #24

стояне, кажи за тва отключване, заключване, апликации и тн.. доколко се явява проблемно, мога ли примерно от айфон на айфон да си прехвърлям апликации и тн.. абе кажи ми е така примерно като си взема айфон, кои ще са нещата, които ще ме издразнят ;D
+Quote Post
lpcrooks
post Dec 26 2011, 05:24 PM
post #25

Брат, живееш в България, така че проблема с отключването скоро ще ти бъде решен (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
illmatic
post Dec 26 2011, 05:30 PM
post #26

The King from Queens

браузването гаранция е по-добро и бързо, пък ти ако щеш говори за предхедлайнерите на хтц (IMG:style_emoticons/default/bigok.gif)
Като тва не означава, че тва на хтц е гадно, даже на тея модели, дето си ги писал, гаранция е в пъти по-добро от моето като скорост (не и като удобство)..

как така да си прехвърляш програми? като си купиш уиндоус как си го прехвърляш от компютър на комютър? купуваш, слагаш и тва е. ако си ги сваляш безплатно от някъде, просто си го сваляш безплатно от някъде и за другия телефон.

Ще те издразни айтюнс 100%. Супер сложна и дразнеща програма е в началото, после й свикваш и или не ти прави впечатление или те кефи. Ще трябва да си подредиш всички мп3-ки и да им оправиш ид3/4 таговете, ако искаш да можеш да ги браузваш пълноценно и без да се ядосваш на телефона си. Иначе става невъобразимо мазало..
иос5 още не се отключва за 4с (за 4 и по-долу се отключва), но и тва ще стане. Отключване означава да можеш да си слагаш безплатни програми, да бъркаш по-лесно до руут директориите не телефона и подобни. Друго не знам кво може да те издразни, честно казано..
+Quote Post
deadlymind
post Dec 26 2011, 05:33 PM
post #27

e, уиндолс не, ама некви игрички, глупости.. и колко струват тия неща, ако искам да си купя от айтюнс? и кво има изобщо, което евентуално може да ме изкефи и да тръгна да си го купувам/свалям. и кога ще го отключат, така че да изключа думата "купувам" от речника си, щото честно казано изобщо не ми харесва (IMG:style_emoticons/default/haha.png)
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 26 2011, 05:57 PM
post #28

UGH!

грехота ше е да дадеш пари за квато и да е апликация (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

diz post has been edited by parieno: Dec 26 2011, 05:58 PM
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Dec 26 2011, 09:23 PM
post #29

peem kur

crew: Mеmbers
registered: 25-October 07
playa id: 329

QUOTE(parieno @ Dec 26 2011, 06:57 PM) *

грехота ше е да дадеш пари за квато и да е апликация (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

аз веднъж се прецаках и повече не го правя. Само безплатни,докато не ми изтече гаранцията.
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Dec 26 2011, 10:05 PM
post #30

Elite Member

playa id: 3

повечето апликации за андроид са безплатни, качват се от секви хора, не се проверяват (теа на епъл стоят по ена седмица преди да се появят в епъл стор) и е пълно с ЗАРАЗНИ апликации за андроид. Simple as that
+Quote Post
illmatic
post Dec 26 2011, 11:44 PM
post #31

The King from Queens

не знам, кога ше го отключат.. понякога отнема доста време, понякога доста бързо се справят. абсолютно различно е. сега вече се бавят няколко месеца, ама не следя какъв е прогресът и колко близо са.

в аппстор има ултра много апликации, поне половината от които биха те изкефили и за които бих дал пари.. но все пак ги има и безплатни, де..

сетих се за минус на айфон - по-трудно е да го ползваш за външен диск за пренасяне на разни неща.. не можеш да си го отвориш, драг-и-дропнеш нещо на него и да си го свалиш на друг компютър. Също така свалянето на вече качена на него музика на компютър също е доста по-сложно
нямаш качен блутут, който да можеш да използваш за размяна на файлове - трябва ти допълнителна програма, която се слага само ако ти е отключен..
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 27 2011, 01:11 AM
post #32

UGH!

QUOTE(SUPERMAN DAT HO @ Dec 26 2011, 10:05 PM) *

повечето апликации за андроид са безплатни, качват се от секви хора, не се проверяват (теа на епъл стоят по ена седмица преди да се появят в епъл стор) и е пълно с ЗАРАЗНИ апликации за андроид. Simple as that

(IMG:style_emoticons/default/like.gif) , но за това имам анти вирусна , която ги проверява при свалянето им още ( norton e не е неква измислена да кажеш )

а за драг'ен'дропване не може ли да се ползва dropbox на iphone ?
+Quote Post
desoe
post Dec 27 2011, 04:01 AM
post #33

SUITS ROCK

aplikaciite za android sto procenta sa gi svalili mn hora predi tebe, ima 50000 nai-malkoto nqma li da ima primerno 50000 komentara za tva, che ima virus, a sledovatelno i mahaneto mu ot marketa? az dosega mai ne sum teglil app, koito da ne e svalen pone 100 000 puti predi mene. a povecheto sa milioni. za tva i spomenah, che spored mene trqbva da si ebati dobriqt, za da fanesh virus ot marketa. interesno mi e dq vidq i nekfa statistika po toq vypros. ama da ne sa q pravili fenove na apple
+Quote Post
illmatic
post Dec 27 2011, 09:24 AM
post #34

The King from Queens

ама то до сега и аз не съм имал вирус на компютъра си, ама е факт, че е възможно да проимам.. не знам, колко е вероятно да хванеш вирус, просто казвам, че е възможно.

пари, да става с дропбокс, става и по друг начин, но е по-сложно от колкото просто драг-н-дроп.. тва имах предвид
+Quote Post
SUPERMAN DAT HO
post Dec 27 2011, 10:12 AM
post #35

Elite Member

playa id: 3

QUOTE(desoe @ Dec 27 2011, 04:01 AM) *

ama da ne sa q pravili fenove na apple

не знам кво те кара да мислиш, че на некви фенове на епъл им се занимава да доказват нещо си пред някого (IMG:style_emoticons/default/haha.png) htc се продава повече от айфон и някой иска да вземе на другия пазара или какво?

според мене айфона налага стандарти, останалите ги копират и развиват в някои случаи може би и по-добре, обаче по тва време епъл вече вадят новия си продукт и вътре има неква хуйня, която другите изобщо не са си и помисляли, че може да има. Така стоят нещата още от първия айфон насам, и специално андроид стор-а е много кофти имитация на епъл стор. Тоя ХЛ изобщо не знам за кво е измислян, размера на айфона не е случаен и ако са искали да е по-голям едва ли е щело да бъде проблем (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Аа десо може да няма вирус, понеже няма вкарани данни на пейпал или кредитни карти в телефона си, доколкото знам целта на вирусите за андроид е да се източи неква информация, не да ти блокира копчето за набиране...

Колкото до основния топик на темата, избери си което ти харесва повече на външен вид и там по некви характеристики, щото каквото и да вземеш ше се изкефи(ш) и ако е htc ше му свикнеш с особеностите, ако е айфон ше свикнеш с айтюнс, но мисълта ми е, че няма да има момент, в който да се чувстваш преебан.
И като го вземеш си свали whatsapp (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)
+Quote Post
deadlymind
post Dec 28 2011, 02:16 PM
post #36

кво е тва whatsapp (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif)

я кажете некви любими апликации за айфона.. кво представляват, как, що, у-а.. примерно топ 5 ;D
+Quote Post
illmatic
post Dec 28 2011, 02:27 PM
post #37

The King from Queens

надявай се да ти е с версия под 5.0 телефонът, щото иначе тея топ5 мое да си ги навреш сеш се къде (IMG:style_emoticons/default/teeth.gif) е, има и безплатни по дифолт, де, като май точно уотсап си е безплатно..

конкретно тва е програма за безплатни смс-и/ммс-и, когато и двамата сте в интернет (ти така и така шси го вземеш с мобилен интернет, така че непрекъснато ще можеш да я ползваш). Има и вайбър, което е същото само че за разговори.. (тя обаче май е платена)

*като казвам ти имам предвид който ползва телефона..

+Quote Post
deadlymind
post Dec 28 2011, 02:49 PM
post #38

е, добре - топ5 на безплатните, хаха
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Dec 28 2011, 02:59 PM
post #39

peem kur

soundhound,whatsapp,fb,skype,twitter,google+,find friends,foursquare,viber,socialcam,bump,risk,radia,livescore,footbal24,uefa.com,eurosport,google earth,google и яко игри.
+Quote Post
illmatic
post Dec 28 2011, 03:21 PM
post #40

The King from Queens

безплатните са скучни като цяло или са тест версии..

whatsapp/viber
facebook/skype
shazam - тая дето разпознава песните, ако не се сещаш, как се казва някоя песен..
dropbox/box
livescore
f1.com
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 28 2011, 03:30 PM
post #41

UGH!

whatsapp-a е платен, $1 струва

иначе soundhound e по-добре от шазам , защото има хистъри и примерно можеш да си пуснеш няква песен да ти я търси и ако нямаш обхват/интернет ти я запаметява и я намира, когато имаш интернет/обхват
+Quote Post
Da G Flava
post Dec 28 2011, 03:48 PM
post #42

from: бихайнд
playa id: 13

стояне, можеш ли да ми познаеш една песен бе ?!
+Quote Post
El Tigre
post Dec 28 2011, 04:03 PM
post #43

Хейтър

crew: str8 P.I.M.P's
registered: 15-October 06
from: СОФИЯ
playa id: 29

С "на-на-на" ли е? (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)
Иначе напоследък около мен яко хора си взеха точно тва HTC, май са на мода (IMG:style_emoticons/default/hmm.gif)
+Quote Post
desoe
post Dec 28 2011, 04:12 PM
post #44

SUITS ROCK

QUOTE(SUPERMAN DAT HO @ Dec 27 2011, 12:12 PM) *

QUOTE(desoe @ Dec 27 2011, 04:01 AM) *

ama da ne sa q pravili fenove na apple

не знам кво те кара да мислиш, че на некви фенове на епъл им се занимава да доказват нещо си пред някого (IMG:style_emoticons/default/haha.png) htc се продава повече от айфон и някой иска да вземе на другия пазара или какво?

еми не знам дали си забелязал, ама вече се появяват все повече хора (собственици на двете марки), дето спорят на тая тема все едно спорят за футбол. и се палят яко, разправят колко зле са другите и т.н. иначе казано, мисълта ми беше, че в интернет, по сайтове и форуми, е пълно с некви тъпаци, дето говорят всякви глупости и човек може да прочете всекви лайна. включително и да има фенове на айфон, дето да говорят как андроид маркет е некво ЕБАТИ СВЪРТАЛИЩЕТО НА ВИРУСИ, дето само да влезнеш там и си наебан за цял живот (ти щастлив ли си?)

п.с. не говоря за тебе или чочо, да не вземете да ме разберете погрешно (IMG:style_emoticons/default/haha.png)

иначе съм съгласен за айфон, аз също се кефя на ейпъл, като мисля следващият ми телефон да е точно айфон, най-малкото за да ги сравня от любопитство. иначе си прав, че няма как да съжалявам, че имам htc, шото чувството верно е супер яко да оперираш с него (както би било и с айфон)

и аз защо те нямам в whatsapp?

diz post has been edited by desoe: Dec 28 2011, 04:14 PM
+Quote Post
illmatic
post Dec 28 2011, 05:55 PM
post #45

The King from Queens

QUOTE(parieno @ Dec 28 2011, 04:30 PM) *

whatsapp-a е платен, $1 струва

иначе soundhound e по-добре от шазам , защото има хистъри и примерно можеш да си пуснеш няква песен да ти я търси и ако нямаш обхват/интернет ти я запаметява и я намира, когато имаш интернет/обхват

шазам я има също тая опция
+Quote Post
MORBO THE ANNIHILATOR
post Dec 28 2011, 06:43 PM
post #46

UGH!

my bad
+Quote Post
deadlymind
post Dec 28 2011, 10:00 PM
post #47

кажете малко повече за тоя айтюнс.. как става регистрацията, свързването, прехвърлянето, блабла?
+Quote Post
GEEKED UP OFF THEM BARS
post Dec 28 2011, 10:13 PM
post #48

peem kur

сваляш си програмата,правиш си регистрация - мейл+парола и след това почваш да цъкаш. Цялата ти музика преминава там,но ти можеш да си слушаш и от друго. В профила като се регистрираш,можеш да дадеш дебитна/кредитна карта, от която да ти взима пари,ако искаш да плащаш. Аз лично си я махнах,за да не направя грешка да си купя някоя простотия. Прехвърлянето само си връзваш айфона с кабел и той директно почва да синхронизира. Можеш да му зададеш какво точно да ти качва - музика,снимки,видео. Сега с айклауд през ви фи може да се синхронизира.
+Quote Post
deadlymind
post Dec 28 2011, 11:26 PM
post #49

ааа, как по-точно от компютъра да сложа музиката в програмата?
+Quote Post
illmatic
post Dec 28 2011, 11:29 PM
post #50

The King from Queens

add file/folder to library ot menuto file
+Quote Post

10 pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 playa(z) are reading this thread (1 agents and 0 undercover playaz)
0 playaz:

- ЯКАТА РАБОТА date & time: 25th August 2019 - 04:49 AM